You are currently viewing «THE SIMS 4: В УНІВЕРСИТЕТІ»: ОГЛЯД ТА ТРЕЙЛЕРИ
  • Категорія запису:Ігри

Вашому персонажу в симуляторі життя The Sims 4 бракує пригод і хочеться чогось незвичайного? Тоді як щодо того, щоб оселитися в кампусі, де сім зможе не тільки завести багато знайомих, а й придбати необхідні в майбутньому навички. Це стало можливим завдяки виходу нового доповнення “The Sims 4: В Університеті”, яке пропонує гравцям зайнятися питанням освіти своїх підопічних.

Однак студентське життя – штука непроста, тому що вимагає постійно приймати різні рішення. Наприклад, для початку необхідно хоча б визначитися з місцем навчання, вибравши історичний університет Брітчестера або сучасний інститут Фоксбері. Головне, не бійтеся експериментувати, адже тільки так ваш сім зможе з’ясувати, ким же він хоче стати та які необхідні знання отримає для цього.

Доповненням “The Sims 4: В Університеті” з 15 листопада можуть насолоджуватися користувачі ПК, а ось для власників консолей академічні пригоди почнуться в наступному місяці – 17 грудня.

Читайте також: 10 ГОЛОВНИХ РЕЧЕЙ, ЯКІ ТРЕБА ЗНАТИ ПРО THE SIMS 4

Університет Брітчестера

Цей вищий навчальний заклад славиться своєю здатністю робити зі студентів розумних, всебічно освічених сімів, готових до життєвих труднощів. Університет Брітчестера пропонує своїм студентам ціле розмаїття освітніх програм, серед яких є і престижні – з упором на мистецтво й гуманітарні науки.

Освітні програми: біологія, інформатика, економіка, фізика, психологія та лиходійство.

Престижні освітні програми: мистецтвознавство, кулінарія, драматургія, витончені мистецтва, історія, філологія та засоби зв’язку.

Що ще вас чекає в університеті Брітчестера? У дні проведення матчів ваш сім в складі групи підтримки Брітчестера може спілкуватися, показувати свої танцювальні рухи, пробувати робити стійку на руках над бочкою та демонструвати гордість за «Драконів». Якщо сім хоче розкрити свій творчий потенціал, він може освоїти малювання фігур з іншими членами суспільства мистецтвознавців біля каналу недалеко від загальної кімнати. Сім також може спілкуватися і відстоювати свою точку зору з кращими умами університету в гільдії ораторів.

Читайте також: 5 РИМЕЙКІВ, НА ЯКІ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ГЕЙМЕРАМ

в The Sims 4 В Університеті

Інститут Фоксбері в “The Sims 4: В Університеті”

Якщо вашому Сіму більше до душі сучасні навчальні заклади, які спеціалізуються на інноваційних проектах, йому ідеально підійде інститут Фоксбері. Цей університет може похвалитися першокласним обладнанням, а також заходами й престижними програмами, націленими на розвиток науки та технологій.

Освітні програми: мистецтвознавство, кулінарія, драматургія, витончені мистецтва, історія, філологія та засоби зв’язку.

Престижні освітні програми: біологія, інформатика, економіка, фізика, психологія та лиходійство.

Однією з примітних організацій в інституті Фоксбері є спільнота фанатів Фоксбері, ставши членом якої, сім зможе вбратися в кольори інституту – червоний і золотий – й підтримати свою команду під час проведення Дня шкільних традицій, граючи в пінг-понг із соком, випиваючи з бочки з соком і, можливо, навіть бігаючи голяка. Коли прийде пора влаштувати перерву під час підготовки до іспитів, сім може відвідати вечір «Розумників» в барі, що допоможе трохи відпочити й розслабитися. Хочете, щоб ваш сім мав безпосереднє відношення до неминучого повстання роботів? Йому сподобається створювати майбутніх володарів світу з іншими «ботами-ерудитами». Якщо ви вважаєте, що ваш робот може перемогти в конкурсі ботів-помічників, вирушайте у двір і дізнайтеся, чи стане ваш сім новим володарем ботів!

Читайте також: ЩО НАС ЧЕКАЄ В TRINE 4: THE NIGHTMARE PRINCE

в The Sims 4 В Університеті

Студентське життя в “The Sims 4: В Університеті”

В обох школах студентів чекають різноманітні зручності й можливість вибрати житло в гуртожитку або за межами кампуса. Вашим сімам крім усього іншого точно сподобається прикрашати свої кімнати в гуртожитку, спілкуватися з сусідами та грати в пінг-понг. Необхідно підготуватися до важливого іспиту? Чому б не засісти за підручники в загальній кімнаті? Не забувайте іноді брати участь у позакласній діяльності: вступіть й футбольну команду або команду з кіберспорту та демонструйте свої навички широкому загалу або наряжайтесь в кольори університету й дивіться матчі в барі.

Але! Хоч жартувати над студентами іншого університету й малювати в парку, звичайно ж, не забороняється, стежте, щоб ваші сіми не забували про курсові роботи, іспити, презентації та домашні завдання. Якщо вони будуть сильно відволікатися, їх успішність знизиться, що призведе до проблем, особливо якщо сіми отримують стипендію.

Читайте також: ЦІКАВІ ІГРИ НА iPhone ДЛЯ ДВОХ, ТРЬОХ АБО ЧОТИРЬОХ

Фінансова допомога

Незалежно від того, який навчальний заклад вибере сім – університет Брітчестера з упором на мистецтво й гуманітарні науки або сучасний інститут Фоксбері з науково-технічним ухилом, – в кожному з них він знайде безліч занять і отримає великі знання!

Але перш ніж пакувати валізу, не завадило б вивчити питання фінансування навчання. Для абітурієнтів з високим балом й обдарованих спортсменів, а також сімів з певними навичками існує ціле розмаїття стипендій та грантів. Якщо ваш сім вже почав будувати кар’єру й хоче продовжити навчання, він може подати заявку на отримання стипендії для фахівців. Ви зможете все з’ясувати про доступні стипендії, щоб скоротити витрати сіма на навчання.

У вашого Сіма також буде можливість оформити студентський кредит, але майте на увазі, що почати погашати кредит доведеться відразу після закінчення навчання.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь