You are currently viewing ЩО НАС ЧЕКАЄ В TRINE 4: THE NIGHTMARE PRINCE
  • Категорія запису:Ігри

У 2009 році вийшла перша частина серії Trine. Це був 2.5D платформер з головоломками і трьома персонажами. У одиночній кампанії можна було керувати тільки одним з них, перемикаючись між іншими на льоту. У кооперативі кожен гравець керував своїм героєм і теж міг в будь-який момент помінятися ролями з товаришем.

Читайте також: ІГРИ ВЕРЕСНЯ – ЯКІ НОВИНКИ НАМ ЧЕКАТИ?

Trine 1

У кожного персонажа Trine були свої здібності:

  • приваблива злодійка Зоя чіплялася до різних об’єктів за допомогою мотузок і атакувала ворогів з лука;
  • шляхетний лицар Понтій відзначався відполірованими обладунками, прикривався щитом і шматував чудовиськ мечем;
  • мудрий чарівник Амадей переміщував існуючі об’єкти і створював нові за допомогою магії.

Разом всі три персонажі вирішували головоломки й билися з ворогами. При вирішенні загадок часто потрібно було побудувати прохід до наступної ділянки чи локації або відкинути міст. Битви ж були скоріше розважальним етапом, що не вимагає серйозних зусиль – береш Понтія і перемога в кишені. Складність починалася в бою з босом – доводилося шукати його слабкі місця, одночасно намагаючись не загинули.

Trine 2

Друга частина серії пішла по стопах першої і запропонувала практично все те ж саме, але в покращеному вигляді – ті ж персонажі, практично такі ж здібності, покращена графіка, новий сюжет. Правда, прибрали артефакти з пассивками і відключили показник мани у Амадея. В цілому проект був успішним і фанати залишилися задоволені.

Грім грянув після виходу третьої частини. І не тому, що розробники вирішили додати в 2.5D платформер повноцінне 3D. Виглядало це не так вже й погано. Але гравцям не сподобалося, що в грі було багато багів, а кампанія закінчилася дуже швидко і не мала логічного кінця. Пригноблені люттю шанувальників, розробники навіть випустили відео, в якому вибачилися, пояснили відсутність повноцінного сюжету бажанням випускати в майбутньому продовження, і оголосили про припинення робіт над серією.

Trine 3

Але, у чарівних історій (а в Trine вона і правда чарівна) майже завжди хороший кінець. Ось і з Trine тепер все в порядку – розробники готують до релізу четверту частину у вигляді звичного 2.5D платформера з видовищною графікою, знайомими героями, проробленим сюжетом і цікавими нововведеннями.

За сюжетом принц Селій страждає від нічних кошмарів. І все б нічого, але у нього є магічні сили, за допомогою яких монструозні кошмари проникають в реальний світ. Дізнавшись про страшну небезпеку, Амадей, Понтій і Зоя відправляються на допомогу принцу, бажаючи назавжди позбавити його від напасті і заодно захистити світ від темних монстрів.

ЩО НАС ЧЕКАЄ В TRINE 4: THE NIGHTMARE PRINCE 1

У грі будуть звичні головоломки, пов’язані із закликом і левітацією коробок від Амадея, використанням мотузок Зої та відбиваючим ефектом щита Понтія. Правда, ці здібності будуть доповнені й розширені. Так, Зоя тепер зможе будувати мотузкові мости, Понтій створюватиме спектральну версію щита, а Амадей зможе виконувати горизонтальний кидок і переміщуватися на невеликі відстані.

Trine 4 The Nightmare Prince

Боївка теж зазнала змін. Якщо раніше гравцям доводилося постійно використовувати Понтія, то тепер всі три героя будуть відмінно почувати себе в бою. І це дуже важливо, адже для перемоги над новими ворогами потрібні нові тактики. Наприклад, на шляху зустрінуться кастери, що створюють невразливість для ворогів – їх доведеться вбивати в першу чергу, і краще за все для цього підійде Понтій з його телепортацією.

Що стосується кооперативного режиму, то заявлені локальний і онлайн-режими до чотирьох гравців. І це дуже дивно, адже персонажів тільки три. Чим буде займатися четвертий учасник? Можливо, для нас готують сюрприз.

ЩО НАС ЧЕКАЄ В TRINE 4: THE NIGHTMARE PRINCE 2

Trine 4: The Nightmare Prince виходить 8 жовтня 2019 року для платформ Windows, PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch. Крім того, на офіційному сайті розробника можна попередньо замовити Trine: Ultimate Collection з усіма чотирма частинами – вона коштує $ 49.99, проте ціна четвертої частини $ 29.99.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь