You are currently viewing ЦІКАВІ ІГРИ НА iPhone ДЛЯ ДВОХ, ТРЬОХ АБО ЧОТИРЬОХ
  • Категорія запису:Ігри

Ми вибрали найбільш захоплюючі ігри на iPhone, взяти участь в яких на одному пристрої можна відразу удвох чи навіть утрьох або учотирьох.

Ігри на iPhone

Ігри на iPhone: топ-7 захопливих ігор для веселого проведення часу з друзями.

Soccer Sumos

мобільні ігри для iPhone

Читайте також: МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ, ЯКІ ЗМУСЯТЬ ВАС СМІЯТИСЯ

Настільний футбол, грати в який може до 4-х чоловік на одному пристрої. Ви можете створити матч, розрахований на багатьох користувачів, в режимі 1 на 1 або 2 на 2 і влаштувати захоплююче змагання в колі своїх друзів.

Управління персонажами в грі кожним з учасників відбувається за допомогою натискання всього однієї кнопки в кутах екрану. Футболісти безперервно обертаються навколо своєї осі, а при її торканні починають бігти в обраному напрямку.

Fruit Ninja Classic

мобільні ігри для iPhone

Читайте також: 5 РИМЕЙКІВ, НА ЯКІ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ГЕЙМЕРАМ

Щоб стати справжнім «фруктовим ніндзя», потрібно запам’ятати всього два правила: в грі потрібно якомога швидше нарізати фрукти і не можна навіть просто торкатися до бомб. Чим краще у вас це буде виходити, тим більше балів ви зможете набрати.

Для спільної гри удвох екран пристрою ділиться на дві половини, на яких обидва суперники намагатимуться набрати якомога більше очок. У кого розмахувати пальцями вийде більш ефективно, той і отримає перемогу.

Ice Rage

7 цікавих ігор для телефону

Читайте також: ІГРИ ВЕРЕСНЯ – ЯКІ НОВИНКИ НАМ ЧЕКАТИ?

Захоплюючий аркадний хокей з матчами один на один, який переносить емоції від вантажних ігрових консолей з 90-х в 2018 рік. Справжнє спортивне змагання, взяти участь в якому можна як поодинці, так і удвох на одному пристрої.

У грі кілька режимів, серед яких турнірна кампанія на проходження з рейтингом онлайн, одиночні матчі з трьома варіантами складності й тонким налаштуванням інших нюансів, а також мультиплеер один на один.

Badland

мобільні ігри для iPhone

Пригодницький платформер з похмурою антиутопічною атмосферою, дія якого відбувається в лісі, наповненому недоброзичливими мешканцями, небезпечними деревами і квітами-вбивцями. Ваша мета – пролетіти через нього і залишитися живим.

У грі доступний оригінальний локальний мультиплеєр, в рамках якого на одному пристрої можуть змагатися до чотирьох осіб одночасно. Щоб здобути перемогу, потрібно штовхати противників прямо в пастки, а самому спритно обходити їх.

Bam fu

мобільні ігри для iPhone

Кожен учасник цієї гри, яких може бути до 4-х, бореться за свій власний колір. Камені змінюють його по колу, якщо ви на них натискаєте. Якщо вам вдасться зробити своїми велику їх частину, раунд за вами. П’ять виграшів – перемога.

У грі потрібно бути максимально швидким, не боятися фізичного контакту і захищати свої камені будь-якою ціною. У вас є можливість викручувати пальці й штовхати суперника – щоб перемогти, потрібно бути більш різким і моторним.

Worms 4

7 кращих ігор для телефону

Класичне командне протистояння з веселими черв’яками, які стрибають і кричать в передчутті битви один з одним.

Ви зможете взяти участь в 80 одиночних місіях в 5 намальованих від руки регіонах: Middle Turf, Candiville, Wacky-Habara, Tomorrow Islands і Fro Zone. Але куди цікавіше виявляються розраховані на багатьох користувачів битви на екрані одного пристрою.

Multiponk

мобільні ігри для iPhone

Класична настільна гра, що нагадує арканоїд, в якій можуть взяти участь одночасно до чотирьох суперників. Мета розваги – закинути кульку в ворота противника і не дати йому зробити те ж саме.

На екрани мобільних пристроїв розвагу перенесли з реалістичної фізики, яка створює враження гри на справжній дерев’яній дошці. У гру додали велику кількість бонусів, які часто стануть вирішальними в протистоянні.

А в які ігри на iPhone гралися ви зі своїми друзями?


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь