Ви зараз переглядаєте 10 ГОЛОВНИХ РЕЧЕЙ, ЯКІ ТРЕБА ЗНАТИ ПРО THE SIMS 4
  • Категорія запису:Ігри

The Sims 4 – найкраща комп’ютерна гра в жанрі «симулятор життя». 6 травня 2013 року студія Maxis підтвердила, що гра буде випущена на PC і Mac у 2014 році. На виставці E3 2014 Electronic Arts підтвердила, що в усьому світі гра надійде в продаж 2 вересня. Вихід гри на macOS відбувся 17 лютого 2015 року.

12 липня 2019 року відбулася відеотрансляція «Щомісячний Maxis», на якій розробники представили оновлений візуальний стиль The Sims 4. Зміни торкнулися обкладинки, логотипу, головного меню і завантажування екрану гри; для доповнень — обкладинки, логотипи та значки. 16 липня 2019 випущено оновлення, що міняє в грі візуальне оформлення.

Що ж насамперед потрібно знти про The Sims 4?

Персонажі з характером

З новими глибокими емоціями та рисами характеру персонажі стали набагато виразнішими. Характер сильно впливає на прийняття рішень протягом всієї гри! Головне, що у персонажа всередині. Створювати історії в The Sims 4 стало ще цікавіше й цікавіше.

Читайте також: 5 РИМЕЙКІВ, НА ЯКІ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ГЕЙМЕРАМ

персонажі з характером

Такі розумні й такі справжні

Щоб навіть дрібні деталі засяяли, потрібні найсучасніші технології, і це саме те, чого вам слід очікувати від по-новому розумних персонажів. Наші персонажі пересуваються по світу ще природніше, спілкуються в групах і навіть можуть робити кілька дій одночасно! Все це робить їх поведінку ще природнішою, і навіть спостерігати за персонажами в місті тепер так само цікаво, як і грати з ними, що дає вам набагато більше нових можливостей планування дня персонажів і вилучення максимальної користі.

Читайте також: ОГЛЯД GREEDFALL: МУШКЕТЕРИ ТА МАГІЯ

The Sims 4

Зручність і функціональність

Завдяки меню та інтерфейсу в вашому розпорядженні в будь-який час знаходиться все, що тільки може знадобитися. Інтерфейс зручний і функціональний — іконки розподілені по крям, щоб ви могли повністю зануритися у світ своїх персонажів. Крім усього іншого, з такими виразними персонажами ви отримаєте неймовірну кількість інформації, просто спостерігаючи за їх характерами та рухами!

Читайте також: ЩО НАС ЧЕКАЄ В TRINE 4: THE NIGHTMARE PRINCE

персонажі The Sims 4

Рай для дослідників

Хочете відправитися в інший світ, не починаючи гру заново? Без проблем! Відправляйте своїх персонажів подорожувати по світам, живіть в одному світі, відвідуйте тренажерний зал в іншому, будуйте стосунки в різних містечках, шукайте колекційні предмети й таємні місця. Весь світ у ваших ніг.

Читайте також: ГЕРАЛЬТ З РІВІЇ: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ВІДЬМАКА

рай для дослідників в The Sims 4

Створюйте кого завгодно

У редакторі створення персонажів завдяки безпосереднім змінам персонажа ви можете з легкістю створювати кого завгодно — від унікальних персонажів до людей з реального життя. А з новою підтримкою національностей і фігур ви можете створювати героїв без будь-яких обмежень.

створюй кого завгодно в The Sims 4

Дизайнером стати просто

Завдяки стилізованим образам в редакторі створення персонажа гравці можуть одним рухом миші випробувати нові стилі для своїх героїв, включаючи наряди, прикраси та косметику. Просто уявіть, що ви замовляєте товари з каталогу, тільки вам не треба чекати, коли вони будуть доставлені.

стилізовані образи The Sims 4

Повноцінний переїзд

В абсолютно новому режимі будівництва в The Sims 4 ви можете швидко створювати чудові будинки, безпосередньо перетягуючи кімнати з меблями та без на свою ділянку.

переїзд в новий будинок

Будуйте швидко і ґрунтовно

Новий підхід до будівництва “натискай-тягни” дозволить вам швидше і легше підібрати потрібний розмір, форму й архітектурний стиль для своїх будинків. Вибравши основну форму, ви можете скористатися цілим арсеналом інструментів, щоб домогтися потрібного результату. Вам доступно все — від огорож і майданчиків до антревольтів і фризів!

Будівництво в The Sims 4

Діліться творіннями

Нова Галерея, доступна з самої гри, дозволить вам обмінюватися своїми творіннями з гравцями по всьому світу і завантажувати новий контент. В одну мить додавайте у свою гру персонажів, цілі будинки або окремі кімнати. У цих персонажів уже навіть є свій повноцінний характер, що допоможе урізноманітнити вашу гру.

діліться творіннями з друзями

Робіть по-своєму

В Галереї ви можете переглядати приголомшливі творіння гравців зі спільноти. Шанувальники The Sims без кінця створюють нові творіння і надихають інших на творчість. А навіть якщо ви не наважуєтеся поділитися своїми творіннями, нічого страшного — ви можете переглядати контент, створений іншими користувачами.

справжні персонажі в The Sims 4


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь