Ви зараз переглядаєте ІГРИ ДЛЯ ДІВЧАТ: ТОП-5 КРАЩИХ ІГОР ДЛЯ ПК
  • Категорія запису:Ігри

Сьогодні дівчата-геймери вже не така рідкість як п’ять або десять років тому. З розряду міфічних істот вони перетворилися на досить матеріальних, про що не в останню чергу свідчить утворення жіночих турнірів з кіберспорту, а ігри для дівчат – це вже не якась новинка.

Але дівчата, в силу своєї природи й надмірну зайнятість справами вселенського масштабу, завжди були менше зацікавлені в іграх ніж хлопці. Тому особливо спритні розробники вже давно подбали про те, щоб в ігровій індустрії було досить продуктів, які в рівній мірі підходять і хлопцям, і дівчатам.

Ігри для дівчат: топ – 5 кращих

І сьогодні ми назвемо лише кращі ігри для дівчат для ПК. Топ-5 ігор, які сподобаються милим дамам:


Tomb Raider

Дві останні гри про пригоди Лари Крофт показали себе дуже добре з боку жіночої аудиторії. Дівчата отримують величезне задоволення як від захопливої історії, так і від порівняно легкого геймплея. А головна героїня при якості свого опрацювання більше не викликає у дівчат ніяких комплексів.

Ігри для дівчат

Останні дві частини серії Tomb Raider – це неймовірно видовищний екшн, в якому легко потоне кожен. Але щоб дівчина могла максимально насолодитися усіма принадами гри, які відкриваються у міру її проходження, потрібна пристойна відеокарта.


Telltale Games

Всі знають як сильно дівчата люблять проникливі фільми й серіали, в яких глибокі переживання змушують покриватися мурашками, а то й пустити сльозу. А як щодо того, щоб взяти особисту участь в одній з таких історій? Слідувати дорогою улюбленого героя? Приймати безліч різних рішень і співпереживати йому, але при цьому не відриватися від перегляду?

Ігри для дівчат

Так ось, будь-яка гра від знаменитих Telltale Games ідеально підходить під даний опис. А після вдалої адаптації Гри Престолів (Game of Thrones) заманити любительку серіалів за монітор стало простіше нікуди.


Spore

Spore по-справжньому зворушлива гра, в якій можна створити власний вид, доглядати за ним і оберігати його в процесі просування по сходинках еволюції, але все не так просто. Спершу у нас буде можливість керувати однією лише маленькою клітиною, але навіть вона в підсумку може домогтися панування над цілою галактикою.

Ігри для дівчат

Розмах гри просто неймовірний, однак управління настільки просте, що будь-хто розбереться за лічені хвилини. Можливість змоделювати монстра будь-якої форми й забарвлення, від жахливих до неймовірно милих, щиро радує й підштовхує на все нові та нові експерименти.


Life Is Strange

Взагалі-то можна здогадатися чому Life Is Strange так популярна серед дівчат. Захопливий незвичайний сюжет, цікаві головні героїні, надмірно толерантний посил: все зроблено так, щоб догодити й тонкій і чутливій натурі, й навіть самій запеклій бунтарці.

Ігри для дівчат

Геймплей, багато в чому запозичений від ігор Telltale, сприяє швидкому й глибокому зануренню. Сам сюжет розгортається протягом декількох епізодів. Це яскрава, по-справжньому зворушлива історія двох подруг, вже точно не залишить байдужою жодну дівчину.


The Sims

Серія The Sims перше, що приходить в голову, коли починаєш замислюватися про ігри для дівчат. Геймплей тут до неподобства простий при цьому досить різноманітний і захопливий.

Створюєш сім’ю, знаходиш її членам роботу, влаштовуєш на навчання, придумуєш біографію і просто допомагаєш їм жити. Зароблені гроші можна витрачати на оновлення будинку або придбання якихось цікавинок для комфорту. Тут постійно щось відбувається: вечірки, свята, сусідські бійки й багато іншого.

The Sims 4

Звичайно бойовим дівчатам, яким краще постріляти чи порубати ворожі голови така гра не підійде? Тому перед грою перегляньте статтю 10 головних речей, які треба знати про The Sims 4. Все ж, гравці, які мають досить бурхливу фантазію, знайдуть як в The Sims можна познущатися над комп’ютерними чоловічками. Саме тому навіть хлопці теж не проти іноді провести декілька вечорів за цією грою, зрозуміло потайки.

Залишити відповідь