Ви зараз переглядаєте КРАЩІ ФЕРМИ ДЛЯ АНДРОЇД: ТОП-15
  • Категорія запису:Ігри

Як би хто не ставився до «ферм», їх популярність незмінна. Тобто, вони були, є і будуть улюблені гравцями по всьому світу. Навіть якщо хтось говорить, що він ферми не любить, і не розуміє, що в них всі знаходять, це аж ніяк не означає, що він сам не грає в них. Просто іноді гравці соромляться своєї прихильності до настільки «несерйозного» жанру. А які ферми для андроїд знаєте ви? Можливо, вам просто не траплялася гра варта вашої уваги?

Але що є основною особливістю даного жанру? Відповідь можна знайти у назві – ми займаємося тим, що розвиваємо свою ферму. Іноді це класична ферма, в якій треба годувати курей, доїти корів і займатися іншими подібними речами. А іноді буває, що нам підносять щось більш хитромудре.

Якесь водне місто, поселення на пляжі або ферма зомбі – все залежить від польоту фантазії розробників. Але в основі нас чекає все та ж ферма. Інший антураж, інша назва – але все той же знайомий геймплей. Отже, розповімо в ТОП-15, які ферми для андроїд можуть вас зацікавити.

Farm Town: Happy farming Day & food farm game City

ігри на телефон

Поїздка на дачу, це завжди весело! Рушайте на свою затишну ферму, збирайте багатий урожай і веселіться.

Посилання на додаток: Farm Town: Happy farming Day & food farm game City

Farm Town: Happy village near small city and town

ферми для андроїд

Що може бути краще домашнього затишку? Створіть свою ферму, посадіть урожай і заведіть вихованця.

Посилання на додаток: Farm Town: Happy village near small city and town

Весела ферма Free

ферми для андроїд

Популярна гра тепер безкоштовна! Більше 30 видів поліпшення будівель, безліч продукції, яку можна продавати, забавні вихованці й 72 цікавих завдання чекають вас.

Посилання на додаток: Весела ферма Free

Дачники

ферми для андроїд

Вам у спадок дісталася маленька ферма, пора взяти її розвиток в свої руки! Готуйте смачні страви, торгуйте з сусідами і прикрашайте свою ферму за допомогою декору.

Посилання на додаток: Дачники

Hay Day

ферми для андроїд

Від маленької ферми, до свого міста! Розвивайтеся, возіть свої товари на вантажівці або пароплаві, а також займіться риболовлею в цій популярній грі.

Посилання на додаток: Hay Day

Township

ферми для андроїд

Тепер ви мер маленького містечка, і ваше завдання розвинути його до прекрасного мегаполісу. Будуйте ферми, зоопарки, фабрики і міські будівлі, для процвітання вашого поселення.

Посилання на додаток: Township

Aquapolis. Free city building!

ферми для андроїд

Весь світ опинився під водою! Візьміть під початок занедбане підводне містечко, і розвивайте цілий мегаполіс на дні океану. Вас чекають більше 80 будівель і поліпшень, а також сотні цікавих завдань.

Посилання на додаток: Aquapolis. Free city building!

Сімейна ферма

ігри на тефефон

Створіть унікальну ферму на березі моря або на екзотичному острові. Вирощуйте більше 200 видів продукції, приготуйте з них соні страв, і прославтеся серед інших фермерів.

Посилання на додаток: Сімейна ферма

Farm Paradise: Fun farm trade game at lost island

ферми для андроїд

Ласкаво просимо на тропічний рай! Пальми, банани і екзотичні тварини тепер на вашій фермі. Побудуйте свою тропічну ферму, розвивайте її і нехай кожен день буде як в казці.

Посилання на додаток: Farm Paradise: Fun farm trade game at lost island

Family Age – Island farm game adventure

ферми для андроїд

У цій грі доведеться не тільки утримувати ферму, але і відправитися в цілу пригоду, щоб відгадати всі таємниці навколо. При цьому не забувайте про те, що у вас є ціла сім’я, і ​​про неї треба дбати.

Посилання на додаток: Family Age – Island farm game adventure

Green Farm 3

ігри на телефон

Відновіть ферму, яка дісталася вам від дядечка. Сусіди допоможуть вам в цій нелегкій справі, а ще ви можете покликати друзів, і тоді справи точно підуть в гору!

Посилання на додаток: Green Farm 3

Farmdale – магічна сімейна ферма

ферми для андроїд

Побудувати свою ферму тепер можна і в казковому світі! Безліч казкових вихованців, десятки рослин, різноманітні ремесла, і все це в барвистому світі.

Посилання на додаток: Farmdale – магічна сімейна ферма

Zombie Castaways

ферми для андроїд

Хто сказав, що зомбі це завжди страшно? Поринь в веселий світ кумедних зомбі, вирощуй унікальні рослини, вари зілля, і в тому числі заповітний зомбіум, щоб стати людиною, і знайти своє кохання.

Посилання на додаток: Zombie Castaways

Little Big Farm

ігри на телефон

У цій грі можна не тільки вирощувати різні культури, але і займатися тваринництвом. А ще грати можна в будь-який час, адже гра не вимагає підключення до інтернету.

Посилання на додаток: Little Big Farm

Дикий захід: Нові землі

ферми для андроїд

Створіть свою ферму. Приділяйте їй хоча б 10 хвилин в день – і у вас буде ідеальне ранчо. Станьте найбагатшим і знаменитим фермером на Дикому Заході!

Посилання на додаток: Дикий захід: Нові землі

Діліться в коментарях, які ферми для андроїд подобаються саме вам?

Читайте також:


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь