Ви зараз переглядаєте ЯК ЗІБРАТИ ВАЛІЗУ: ЛАЙФХАКИ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ. ВІДЕО
  • Категорія запису:Відео

Люди діляться на два типи: на тих, хто ненавидить збирати валізу, і тих, хто пакує речі без зайвих емоцій, оскільки використовує лайфхаки для подорожей.

Від того, наскільки чітко й грамотно ви подолаєте цей квест, залежить комфорт у відпустці. Тому ми зібрали декілька порад, як зібрати валізу компактно та інші відео лайфаки для подорожей.

Як зібрати валізу

Перш ніж складати все у валізу, спочатку напишіть список необхідних речей, а ще краще розкладіть все на дивані або ліжку, так буде легше зрозуміти як зібрати валізу, також це дозволить побачити зайві або відсутні у подорожі предмети.

Порядок має значення

На дно валізи покладіть найбільш щільні, важкі й об’ємні речі – куртки, пальто, джинси, рушники.

Все, що може забруднити вміст валізи або пролитися (крейда для малювання, пляшки), одразу покладіть в зіп-пакети або обмотайте харчовою плівкою.

Уздовж стін покладіть взуття, розділивши на пари й запакувавши кожну туфлю або черевик в окремий пакет, в центр – легкі м’які речі, між ними – все крихке. Зверху покладіть пляжну сумку, книги або путівники, щоб створити жорсткий каркас.

як зібрати валізу

Читайте також: АЕРОФОБІЯ: ЯК ПОДОЛАТИ СТРАХ ПЕРЕД ПОЛЬОТОМ

Найзавбачливіші туристи поверх всіх речей кладуть аркуш паперу, де вказані прізвище та ім’я пасажира, дата і номер рейсу, контактні дані. Це допоможе, якщо валіза загубиться. Зовнішня бирка з координатами теж потрібна, але вона може відірватися.

Як обійтися без праски в подорож

Туристи зі стажем знають масу способів як зібрати валізу так, щоб одяг в ній не м’явся. Найпопулярніший – акуратно розкласти мінімально згорнуті речі по довжині валізи. Ще варіант – вантажити все відразу однією стопкою, загортати одне в інше, щоб в результаті вийшов гігантський «рол» з футболок і джинсів. Але найкращий спосіб – згорнути кожну річ в окремий щільний ролик. Так на одязі не буде заломів – і все вляжеться дуже компактно.

Не подорожуйте з порожньою валізою

Речей небагато і валіза майже порожня? Найправильніше – взяти сумку поменше. Але якщо це неможливо, постарайтеся все-таки упакувати всі речі максимально щільно – заповніть простір чим завгодно, та хоч надутим кругом для плавання! Або покладіть в порожнечі пом’ятий папір. Не забудьте стягнути вміст багажними ременями.

Куди покласти косметику

Намагайтеся брати в подорож мінімум косметики. І не тільки через вагу. Під час польоту вона псується від перепадів тиску й різниці температур – адже багажний відсік не опалюється.

Парфуми, дезодоранти, шампуні та інші флакони розкладіть в зіп-пакети. Зарядні пристрої, батарейки, флешки, ліки, шпильки й біжутерію краще розкласти в окремі косметички. По-перше, щоб не шукати їх довго в готелі, а по-друге, щоб вони не випали, коли ви будете відкривати валізу.

як зібрати валізу

Читайте також: ПОДОРОЖУВАТИ ЧИ НІ? ЧОМУ ПОДОРОЖІ – ЦЕ КОРИСНО

Уважно поставтеся до прикрас. Найцінніше не варто здавати в багаж. Тендітні сережки краще покласти в спеціальні дорожні органайзери або хоча б в щільну пластикову косметичку, в футляр для окулярів. Ланцюжки, щоб вони не заплуталися і не порвалися, протягніть крізь коктейльну трубочку і застебніть або загорніть в харчову плівку.

Заповнюйте всі порожні простори

Ніякої порожнечі в валізі бути не повинно. Весь внутрішній простір у взутті, скриньках, коробках краще заповнити. По-перше, витрачається дорогоцінне місце, а по-друге, сама річ може пом’ятися і втратити форму. У черевики складіть шкарпетки або окуляри у футлярах, попередньо обернувши їх чимось м’яким.

Пояси і ремені, якщо тільки ви не поклали їх у комір сорочки, не звертайте «равликом», а укладайте уздовж стінок по периметру валізи.

Деякі туристи, щоб упакувати все максимально компактно, користуються вакуумними компресійними пакетами. Це не завжди зручно, тому що речі мнуться сильніше. А щоб скласти все назад у валізу, доведеться шукати в готелі пилосос.

Сфотографуйте упакований багаж

Коли валіза буде зібрана, сфотографуйте її зовні та відкритою всередині. Такий знімок допоможе під час розгляду з авіакомпанією, якщо з валізою щось трапиться або з ній зникнуть речі. Вам буде легше згадати і описати зникле.

Замок або целофан

Не випробовуйте ілюзій: замочок на валізі ні від чого не захищає, вантажники давно навчилися розкривати блискавки, а потім повертати їм первісний вигляд.

Набагато важче проникнути у ваші сумки, якщо вони обмотані целофаном. Така обгортка допоможе від бруду і захистить від дощу. Іноді пакувальники навіть ставлять спеціальні пломби й обіцяють повернути гроші, якщо з багажем щось станеться.

Що не варто здавати в багаж

Вантажники не церемоняться з речами. Ноутбуки, планшети, фотоапарати – все це може розбитися. У деяких аеропортах процвітає злодійство: сумки переглядають через спеціальне обладнання не тільки для безпеки. Тому в багаж не потрібно класти гроші й дорогі прикраси.

Відео лайфхаки для подорожей

Лайфхаки для подорожей: речі будуть менше м’ятися, якщо в кінці прання додати більше ополіскувача або, коли вони висохнуть, скористайтися «рідкою праскою». Існують спеціальні щільні вкладки в чемодан – органайзери для одягу. Речі в них захищені, але місця в багажі такі конструкції займають більше.

Не залишайте місця між речами. Прокладіть всі щілини купальниками, шкарпетками, шарфами, носовими хустками та іншими дрібницями.

Діліться в коментарях чи були вам корисні наші лайфхаки для подорожей?


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь