Ви зараз переглядаєте ЯК УПАКУВАТИ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ? ВІДЕО
  • Категорія запису:Відео

Чудово отримувати подарунки, а ще приємніше займатися їх оформленням, особливо, перед Новим роком. Є можливість зануритися в атмосферу свята та щастя і презентувати його частинку близькій (і не дуже) людині. Як упакувати подарункові коробки, піти від нудних і одноманітних магазинних варіантів? Ми підготували декілька відео ідей, які допоможуть вам упакувати новорічні подарунки своїми руками!

Які бувають різновиди упаковки

Упакувати презент на Новий рік можна різними способами. При цьому використовуються різні матеріали від паперу до текстилю. Розглянемо докладно, які різновиди святкової упаковки існують, і чим вони відрізняються.

Папір. Дуже популярні сьогодні святкові упаковки, зроблені з таких матеріалів, як креп, картон або крафт. Ці різновиди паперу часто використовуються при створенні різних декорацій.

Тканина. Практично незамінний матеріал для того, щоб упакувати новорічні подарунки – тканина. Можна використовувати мішковину, шовк, трикотаж, льон, фетр. Щоб спорудити красиві й акуратні упаковки із тканини, не потрібно запасатися великою кількістю матеріалу.

Шарфи, рушники, шкарпетки. Дуже милі та м’які упаковки для новорічних подарунків можна зробити з непотрібних шарфиків, рушників або шкарпеток. Більш того, презент можна упакувати шарфом, який служитиме ще одним додатковим подарунком.

Класичні новорічні прикраси. Дуже часто красиво упаковані новорічні подарунки доповнюються милими деталями в традиційному ключі. До таких належать різні ялинкові іграшки, гілки сосни, віночки, шишки або гірлянди. З перерахованими елементами подарункова упаковка починає грати новими фарбами і виглядає набагато цікавіше.

Виробний декор. Застосування такого декору також робить подарункову упаковку більш оригінальною і привабливою. До таких декорацій відносяться сяючі блискітки, квіточки, новорічні фігурки, гудзики й цукерки.

Інші матеріали. Подарункову упаковку для новорічного презенту цілком можливо «розбавити» іншими цікавими деталями. Наприклад, це можуть бути кольорові мотузки, чарівні бантики, стрічки та інші подібні додавання.

Помпони. Незвичайна деталь для упаковки новорічного подарунку – милі помпони. Їх допустимо комбінувати з кольоровими нитками або мотузкою. Кольорові помпончики можуть прикрасити собою навіть прості паперові пакети.

Упаковуючи подарунок самостійно, ми вносимо в процес свій настрій, особливе ставлення до одержувача, фантазію і душевне тепло.

Приділяйте більше уваги дрібницям: гілочки, стрічки, цукерки, клубочки – все це можна використовувати в оформленні, і саме це запам’ятається одержувачу!

Подарунок починається з упаковки! Даруйте подарунки красиво і радуйте свою сім’ю та друзів.

Підбірка відео, як можна упакувати подарунок на Новий рік від швидкого, до найкрасивішого варіанту (для якого знадобиться трохи більше часу).

Читайте також:


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь