Ви зараз переглядаєте ЯК ЗАВ’ЯЗАТИ ШНУРКИ НА КРОСІВКАХ СТИЛЬНО. ВІДЕО
  • Категорія запису:Відео

Зав’язування шнурків, незважаючи на всю простоту справи, досить важливий людський навик. У гардеробі кожної людини є взуття, яке слід зашнуровувати – і робити це можна різними способами. Шнурки можуть відігравати не тільки функціональну, але й естетичну роль. Причому кожен вид взуття вимагає певної техніки зав’язування шнурків. Зібрали відео, які допоможуть зав’язати шнурки на кросівках стильно та оригінально, а також розповімо про хірургічний вузол, який ніколи не розв’яжеться.

Також фізіологічні особливості ніг у кожної людини можуть істотно відрізнятися. Наприклад, ширина або підйом стопи. Таким чином, потрібно вибрати найбільш підходящий спосіб зав’язування шнурків, щоб ногам було максимально комфортно. Крім того, рівномірно розподілити тиск і ступінь фіксації.

Читайте також: ЯК ВИБРАТИ КРОСІВКИ ДЛЯ БІГУ: ПРАВИЛА ДЛЯ НОВАЧКІВ

Якщо людина використовує різні види спортивного взуття в повсякденному житті, то частіше за все цікавиться питанням як зав’язати шнурки на кросівках красиво, оригінально й модно. Насправді знайомий всім з дитинства варіант хрест-навхрест з бантиком – це класика, але далеко не єдиний спосіб шнурівки і можна легко освоїти кілька інших методик.

Читайте також: ЯК ЗІБРАТИ ВАЛІЗУ: ЛАЙФХАКИ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ. ВІДЕО

Як зав’язати шнурки на кросівках

Надійний вузол для шнурівки

Кожного власника хоча б однієї пари кросівок також часто хвилює питання – як зав’язати шнурки на кросівках так, щоб вони не розв’язувалися. Це актуально і в повсякденному житті, і особливо під час занять спортом. Оскільки в останньому випадку це і зовсім може привести до травми! Отже:

  • Класичний вузол, якщо він надійно затягнутий – не розв’яжеться. Для більшої надійності, «вушка» бантика зав’яжіть ще раз;
  • Зав’язуємо всередину, заховані у взуття вузли розв’язуються в рази рідше, тому є більш надійними, та й зручними;
  • Хірургічний вузол – використовуйте його для 100% надійності, якщо вже медицина їм не гребує, то і вам підійде! Схема зав’язування не найскладніша, але навіть мокрі шнурки самі не розв’яжуться, при цьому вільно піддадуться розв’язанню руками.
Як зав’язати шнурки на кросівках

Як зав’язати шнурки на кросівках

Підбірка відео, яка детально покаже, що така звичайна дрібничка, як шнурки, може стати справжньою прикрасою образа.


5 способі як зав’язати шнурки на кросівках стильно, модно й оригінально.


Ці 12 способів перетворять звичайні шнурки в справжню родзинку вашого образу.

Залишити відповідь