Ви зараз переглядаєте НОВОРІЧНІ ВИРОБИ ІЗ ПАПЕРУ СВОЇМИ РУКАМИ. ВІДЕО
  • Категорія запису:Відео

Наближається Новий 2020 рік, а це означає, що святковий настрій скоро захопить все місто. Люди починають новорічну підготовку: купують подарунки, прикрашають свої будинки, планують відпочинок. Новорічний настрій в першу чергу створюють прикраси. Люди намагаються оточити себе красивими, тематичними речами, що створюють атмосферу свята. Їх використовують також і в якості подарунків, тому новорічний хендмейд завжди дуже затребуваний. Щоб створити в будинку святкову атмосферу, виділіть трохи часу й почніть виготовляти новорічні вироби із паперу.

Відразу ж виникає питання, з чого почати і як зробити прикраси самотужки? Давате згадаємо шкільні навички й постараємося перетворити звичайний папір на витвори мистецтва. Адже, новорічні вироби із паперу водночас є чарівними й дуже простими, тому їх легко можна робити з дітьми.

Предмети ручної роботи завжди цінуються, незважаючи на те, що ви можете щось приклеїти нерівно, адже в процесі самої роботи людина вкладає в них душу, старається і робить це з любов’ю.

Простий плоский аркуш паперу перетворюється в об’ємну сніжинку або новорічний ліхтарик. Ось в цьому і полягає чарівництво. Новорічні вироби з паперу під силу зробити всім. У домашніх умовах і спокійній обстановці можна придумати стільки різних сувенірів, що просто не вмістити в одній статті.

Наша редакція підготувала кілька відео прикладів, які напевно вам знадобляться для виготовлення новорічних виробів своїми руками


5 новорічних виробів з паперу

Новий рік – це сніговики, ялинки, Дід Мороз, Різдвяні зірки й ялинкові прикраси – всі ці новорічні вироби із паперу ви зможете зробити, якщо переглянете це відео.


Об’ємні сніжинки

Сніжинки з паперу – це доступний всім спосіб прикрасити будинок до Нового Року. Об’ємні сніжинки – дуже простий спосіб не тільки прикрасити свій будинок, але і додати в нього новорічний дух, відчуття свята.


Прості гірлянди своїми руками

Гірлянди із сніжинок та сніговиків на Новий рік своїми руками, які легко зможе зробити навіть дитина.

Читайте також:


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь