Ви зараз переглядаєте ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА: ПОДАРУНОК СВОЇМИ РУКАМИ. ВІДЕО
  • Категорія запису:Відео

День святого Валентина відзначають абсолютно всі: й ті, хто вже давним – давно знайшов свою другу половинку й щасливий у шлюбі, й ті, хто поки ще лише закоханий, і ті, хто ще тільки сподівається закохатися. Для того щоб цей день не пройшов непомітно та залишив слід у серці, люди дарують один одному подарунки. А ми, в свою чергу, зібрали декілька відео ідей, які допоможуть підготувати оригінальний подарунок своїми руками до Дня святого Валентина. А зараз трошки про історію Дня Закоханих.

Історія свята День святого Валентина 14 лютого

Валентин був священиком і польовим лікарем, який в III столітті жив у римському місті Терні. В ті часи Римом правив імператор Клавдій, який прославився божевільним законом про заборону одружуватись. Точилися кровопролитні війни, а солдати, не обтяжені сімейними узами, на думку Клавдія, були більш самовідданими в бою.

На допомогу нещасним закоханим прийшов священик Валентин. Він потайки проводив весільні обряди й з’єднував люблячі серця перед Богом. Ще він лікував воїнів і легіонерів, а в перервах допомагав їм і таємно доставляв листи їхнім дружинам і дівчатам. Про це дізнався імператор, і Валентин потрапив до в’язниці, а пізніше був засуджений до смертної кари. Згодом католицька церква визнала його святим.

Легенда свідчить, що в неволі священик знайшов і своє щастя, яке, правда, виявилося недовгим. Його єдиною коханою стала сліпа дочка тюремника. Перед стратою Валентин написав їй листа. Отримавши його, вона прозріла, щоб прочитати.

Читайте також: ЯК УПАКУВАТИ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ? ВІДЕО

День Закоханих

Насправді ж, якщо й існував якийсь Валентин зі схожою історією (а це сумнівно, оскільки в джерелах про нього нічого не сказано), то святим він не був. Святих же Валентинів у християнстві всього три. Правда, 14 лютого не є святом жодного з них. Всі вони жили в Римі, доля у всіх склалася трагічна, але ніяких згадок про таємне вінчання немає ні в одній біографії. Зрозуміло, історії всіх трьох – це історії про любов, але виключно про любов до Бога.

Втім, чи так погано, що у закоханих буде своє свято? Свято, коли можна дарувати один одному подарунки, зізнаватися в коханні, дивитися фільми. Ось, наприклад, в Південній Кореї існує свій особливий день для закоханих 14 числа кожного місяця. Тому не важливо чи жив насправці святий Валентин чи це тільки легенда, головне, що свято дарує нам тепло та любов, а закохані можуть тільки зміцнити свої стосунки.

До речі, якщо ви хочете вибрати подарунок для своєї другої половинки на 14 лютого, доведеться попітніти. У цей день прилавки магазинів заповнюють типові презенти – рожеві плюшеві серця, кошенята, марні сувеніри, і все це втридорога. Кому ж сподобається отримати на День закоханих подарунок, якщо точно такий же отримали всі знайомі навколо? Щоб такого не сталося, краще готуватися заздалегідь. І бути оригінальним.

Святий Валентин або не святий, але свято 14 лютого прижилося в народі і користується великою популярністю.

Валентинка – головний символ 14 лютого

Валентинка – маленька листівка з освідченням у коханні, романтичним віршем, приємною фразою або просто компліментом тій чи іншій людині. Раніше палкі закохані заздалегідь своїми руками майстрували валентинки, вкладаючи в них все тепло своєї душі й жар свого серця. Матеріалами для листівок були кольоровий папір, картон, фольга, старі листівки і т. д. Вправні майстри й майстрині робили валентинки із золота й срібла, шовку й атласу, карамелі й шоколаду. Валентинка була не просто подарунком, а символом почуттів.

Читайте також: ІГРИ З КОТАМИ – ЧИМ ЗАЙНЯТИ УЛЮБЛЕНЦЯ? ВІДЕО

подарунок своїми руками

Ці часи, на жаль, давно канули в Лету, і сьогодні напередодні дня святого Валентина на прилавках магазинів з’являється просто величезна кількість валентинок: великих і маленьких, яскравих і ніжних, романтичних і кумедних. Кожна людина може підібрати для своєї другої половинки відповідне оформлення і текст любовного послання.

Однак листівки, зроблені своїми руками, і сьогодні користуються успіхом. Адже немає нічого приємнішого, ніж увага до своєї персони!

Красиві валентинки можна зробити з паперу, квітів і мережива. Вміла майстриня може зробити валентинку зі шматочків рожевого або червоного шовку.

Виготовити валентинки в подарунок коханій людині можна з будь-яких підручних матеріалів, головне, щоб вона була яскравою, що запам’ятовується і душевною. Сьогодні, коли традиційне поняття валентинки зазнало деяких змін, цей незмінний подарунок до Дня всіх закоханих може мати цілком традиційну форму, але цілком незвичайне зміст.

Подарунок своїми руками на День Святого Валентина

Романтичний подарунок своїми руками стане приємним сюрпризом для вашої другої половинки. Такі подарунки надовго запам’ятовуються і ще довго радують і дарують теплі емоції одержувачу.


Хочете здивувати свою другу половинку на 14 лютого чи просто зробити приємне комусь із близьких? Тоді це відео для вас.


10 ідей різних виробів на 14 лютого. Всі вироби на день Святого Валентина дуже прості, їх зможе повторити кожен.


У цьому відео ви побачите як швидко з підручних матеріалів створити романтичну атмосферу до дня всіх закоханих.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь