Ви зараз переглядаєте ЯК ЗРОБИТИ МИШКУ – ВИРОБИ НА НОВИЙ РІК. ВІДЕО
  • Категорія запису:Відео

Наступний рік 2020 буде проходити під знаком Білої Металевої Мишки за китайським календарем. Щоб рік не приніс вам прикрощів і бід, потрібно правильно його зустріти. А також не забути задобрити господиню року. Набриклад, зробити вироби своїми руками в формі мишки. А ми зібрати відео, які розкажуть як зробити мишку з підручних предметів.

Для того щоб господиня наступного року була прихильна, потрібно проявити пильність і повагу до неї: одягнутися відповідне, приготувати смачні страви, красиво декорувати свій будинок до приходу Миші.

У цій публікації ми представимо ідеї виготовлення саморобок у формі Миші – господині 2020 року. Матеріали для виготовлення такої дрібниці завжди будуть під рукою. А якщо буде потрібно щось купити, то це виявиться не дорого.

Як зробити мишку своїми руками

Відео розповідає як зробити мишку в костюмчику діда Мороза! Ця мишка не проста – в неї відкручується голівка. Тому всередину можна покласти подаруночки або ласощі. Діти будуть в захваті, а мишка матиме гарний вигляд під новорічною ялинкою.

Шиємо з фетру символ наступного року – милу мишку зі шматочком сиру. Такою мишкою можна прикрасити ялинку. А можна вшити всередину магніт – і поселити її на вашому холодильнику.

Така чудова саморобка буде гарно виглядати на ялинці і ви однозначно зможете задобрити мишку – хазяйку року!

Ось ще декілька варіантів як зробити мишку з паперу для дітей.

Читайте також:


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь