Ви зараз переглядаєте ІГРИ З КОТАМИ – ЧИМ ЗАЙНЯТИ УЛЮБЛЕНЦЯ? ВІДЕО
  • Категорія запису:Відео

Чи маєте ви домашнього улюбленця? Наприклад, котика? Тоді наша стаття саме для вас. Ми розповімо, чому так важливо проводити час з вашим пухнастим другом та зібрали деякі відео лайфхаки, в яких ви дізнаєтеся про цікаві ігри з котами, які не потребують великих затрат.

Ігри з котами – найважливіша частина їхнього соціального життя. Граючи, тварина розвиває свої розумові здібності, тренує тіло, виробляє необхідні навички, вчиться справлятися з гіпотетичними проблемами, пристосовується до життя у своїй новій «людській» сім’ї й розкриває приховані риси свого характеру. Це тільки на перший погляд здається, що гра кота – це безтурботне проведення часу. Насправді, граючи, кіт вчиться багатьох важливих речей, які також необхідно знати і його господарям. Отже, як грати з кішкою?

У житті диких тварин, і коти не виняток, ігри служать для того, щоб молода особина могла опанувати перші мисливські навички. Одомашнення дало можливість коту отримувати їжу, не виходячи на полювання. Гра з серйозного предмета й навчання виживанню перетворилася в ритуальне дійство.

Щасливий, грайливий, забезпечений іграшками кіт, і великі грошові витрати не повинні бути взаємопов’язані. Стиль гри і те, в які ігри ви граєте часто набагато важливіше, ніж модна іграшка, що коштує пів зарплати. Соломинка для пиття, що ковзає по ліжку або папірець на нитці забезпечують таку ж тривалу й емоційно наповнену гру, як і спеціальні іграшки для кішок.

Рухайте предметами так, якби вони були здобиччю для кота. Це викличе у нього непідробний інтерес до подій. Так, пташка повинна кружляти по колу; метелик літати вперед-назад, іноді сідати й злітати, іноді відпочивати на спинці крісла.

Ігри з котами

А якщо ви хочете урізноманітнити ваші заняття з котиком, то ці відео саме для вас. Вони розкажуть як із того, що є у вас під рукою, зробити неперевершену іграшку для кота.

Читайте також:


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь