You are currently viewing ГЕРАЛЬТ З РІВІЇ: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ВІДЬМАКА
  • Категорія запису:Книги / Ігри

Геральт з Рівії – могутній відьмак зі школи вовка, який є головним героєм книжкової саги «Відьмак» польського письменника Анджея Сапковського та ігрової серії від польської компанії CD Projekt RED. Всі ми знаємо, якщо це центральний персонаж, то повинні бути і цікаві факти, які ми не чули чи просто не помітили.

Цікаві факти про Відьмака

Обережно! Можуть бути спойлери!

Геральт з Рівії – не з Рівії

Він придумав собі цю приставку за порадою Весеміра тільки для того, щоб виглядати солідніше в очах своїх клієнтів. Людина без батьківщини не викликає довіри. Втім, цей момент цікаво розповідається в книзі. Королева Ліріі і Рівії за заслуги в битві дарує йому титул рівійского лицаря. Ось ім’я, на відміну від місця народження, у відьмака справжнє. Саме так назвала його мати, коли передавала сина Весеміру, й попросила зберегти його.

Читайте також: ЛУЇЗА МЕЙ ОЛКОТТ “МАЛЕНЬКІ ЖІНКИ”: 10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ

геральт з рівії
Цікаві факти про Відьмака

Мати Білого вовка звуть Вісса

Вона цілителька і магістр кола магів, тобто чарівниця. Одна з небагатьох, хто зміг завагітніти і тому дитину вирішила залишити, вона віддала його в школу відьмаків. У неї було руде волосся, яке збереглося в пам’яті Геральта і частенько підсвідомо впливало на вибір.

Білий вовк – найбільший мутант

Крім стандартного набору мутацій, які збільшують силу, спритність, змінюють очі, Геральт з Рівії пройшов особливі, більш потужні мутації. Вони повністю знебарвили його волосся, зробивши його білим, як молоко. І швидше за все зробили його ще сильнішим, але доказів цього немає. Той факт, що білий вовк не такий як усі, нам показують часто. Також це можливо через сильну магічну базу, яка передалася від його матері.

Геральт – частина Дикого Полювання

Він виконував всю брудну роботу. Як і дуже часто буває, ним рухала благородна мета. Він обміняв свою душу, на душу Йеніффер, звільнивши її від червоних вершників.

Читайте також: КНИГИ ЖАНРУ ЛітРПГ – ФЕНТЕЗІ, КІБЕРПАНК, ПРИГОДИ

Цікаві факти про Відьмака
Цікаві факти про Відьмака

Геральт – найсильніший фехтувальник

Фактично він програв лише двічі: Вільгефорцу і Літо з Гультая. Однак, в обох випадках у фінальних боях він перемагає.

Геральт – унікальний відьмак

Справа не в його мутаціях, а в призначенні. У його комічному умінні не влазити в політику, не дружити з королями і не спати з чародійками. Життя звичайного відьмака – низка вбивств, нехай іноді і цікавих. Рятувати і вбивати королів, брати участь у повстанні чарівників, виганяти дияволів, рятувати королівство від навали вампірів може тільки Білий вовк.

Геральт з Рівії – живий

У фіналі книжкової історії його проколюють вилами. Вічність на острові, де час зупиняється дозволяє йому залікувати свої рани. Навіть при поганій ігровій кінцівці, де Геральт з Рівії схиляється до самогубства через смертельну сутичку з монстрами в трясовині Велена. Але знову ні, він їде рятувати Тусент.

Варто відзначити, що CD Projekt RED випустили ролик до десятиріччя серії ігор «Відьмак» . Нам показали всіх близьких друзів Геральта, крім Весеміра, якого як ми пам’ятаємо вбиває Ередін. Це означає, що всі герої, яких ми побачили, залишаються живі.

Читайте також: ЯК РОЗВИВАВСЯ ЛІТЕРАТУРНИЙ ЖАНР ФЕНТЕЗІ

Цікаві факти про Відьмака
Цікаві факти про Відьмака

Всі знають Геральта з Рівії

Але звідки вони його знають? Всьому виною людський поголос. Справжня слава до нього прийшла після подій в Блавікені, де наш герой вкрай жорстоко і безжалісно розправився з кількома людьми, влаштувавши справжню різанину на головній площі. Саме тоді він отримав прізвисько – м’ясник з Блавікену. Люди бачили тільки те, як біловолосий один за одним вбиває людей, а не той факт, що при цьому він врятував життя всьому місту.


Неймовірну “Сагу про Геральта” можна придбати одним томом – “Відьмак. Книга 1-7” . Відмінний подарунковий варіант для любителів фентезі й просто цінителів хорошої літерарури.

Також ви можете купити книги окремими частинами, перейшовши за посиланням:


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь