Ви зараз переглядаєте ЯК НАМАЛЮВАТИ ЯЛИНКУ: ВІДЕО МАЙСТЕР-КЛАСИ
  • Категорія запису:Відео

Зима вже скоро вступить у свої права. Отже, до Нового року залишилось зовсім небагато. Свято вже близько, а новорічного настрою ще немає? Тоді вам обов’язково потрібно дізнатися, як намалювати ялинку швидко та легко.

Зобразити її зелені гілочки, припорошені снігом, можна на вікнах, що створить у будинку відповідну новорічну атмосферу. Намальованою ялинкою можна прикрасити саморобну листівку. Вона чудово доповнить ваш новорічний подарунок, який ви подаруєте близьким людям. У статті ми розглянемо кілька способів, за допомогою яких навіть дитина зможе намалювати ялинку.

Як намалювати ялинку з трикутників

як намалювати ялинку

Це також дуже простий спосіб. Малювати ялинку із трьох фігур зможе навіть дитина. Знадобляться олівець, папір, гумка, фарби або олівці.

Спочатку намалюйте трикутник бажаного розміру. Це основа ялинки. Далі намалюйте другий трикутник так, щоб він закрив приблизно половину першого. Цю частину необхідно видалити з листа гумкою. Після цього намалюйте третій трикутник так, щоб він закрив приблизно 1/2 попереднього. Заберіть гумкою все зайве. Додайте знизу ствол і пару кучугур.

Коли малюнки будуть намальовані, розфарбуйте свою ялинку.

Як намалювати ялинку ватиними паличками

За допомогою цих дуже корисних пристроїв також можна зробити малюнок ялинки. Візьміть аркуш паперу та фарби (зелену, червону, синю, жовту). Щоб було простіше, можна олівцем намітити контури ялинки. Занурюючи палички у зелену фарбу, просто формуйте свою ялинку.

Читайте також: ЯК УПАКУВАТИ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ? ВІДЕО

Дайте їй висохнути. Тепер прикрасьте її різнокольоровими кульками. Принцип малювання той самий – занурюйте палички в фарбу і ставте на зеленому тлі крапки.

Як намалювати ялинку простим олівцем

як намалювати ялинку

Для виконання цього малюнку знадобляться лише олівець та папір. Спочатку створіть стовбур ялинки. Потім двома-трьома штрихами позначте кучугури.

Після цього потрібно домалювати гілки з голками. Так як насправді гілки не бувають ідеально рівними і симетричними, не варто занадто старатися. Головне, щоб ялинка вийшла пухнастою.

Коли на ялині з’являться голки, необхідно нанести тіні на гілки, кучугури та стовбур дерева. Це додасть вашій картині реалістичності.

Як намалювати ялинку поролоном

Цей варіант важко назвати малюванням, але його теж можна використовувати. Вам знадобляться фарба, папір, ножиці та губка для миття посуду (можна використовувати поролон).

Читайте також: НОВОРІЧНІ ІГРАШКИ СВОЇМИ РУКАМИ: ІГРАШКИ З ФОАМІРАНУ. ВІДЕО

З губки потрібно вирізати 3 трикутники різних розмірів (за бажанням можна зробити більшу кількість деталей). Далі на підготовлені шматочки губки нанесіть фарбу. Оскільки ялинку ви малюєте зимову, то й кольори мають бути градієнтними. Дві третини покрийте зеленою фарбою, а третину (нижню) – білим, імітуючи сніг.

Як намалювати ялинку гуашшю

як намалювати ялинку

Вам знадобляться олівець, фарби, пензель та папір.

Спочатку потрібно намалювати контури дерева олівцем. Так малюнок вийде набагато акуратніше. Олівцем намалюйте трикутник. Лінією розділіть його посередині, намічаючи стовбур ялинки.

Далі також олівцем накидайте гілки з голками. Після цього можна братися за кисть. Зафарбуйте малюнок повністю фарбою темно-зеленого кольору. Дайте йому висохнути. Зверху нанесіть фарбу світлішого відтінку. Повинно вийти трохи нерівно. Таким чином ви додасте малюнку об’єм.

Після висихання другого шару фарби знову використовуйте темніший зелений колір. Їм треба намалювати тіні на гілках. Ялинка готова. За бажання можна додати сніг, використовуючи білу фарбу.

Як намалювати ялинку з іграшками

Для цього варіанта малюнку потрібні кольорові олівці, папір, ватяні палички та канцелярський ніж.

На першому етапі дитині знадобиться ваша допомога. Візьміть зелений олівець та ніж, формуючи ялинку, тонким шаром накришіть грифель на папір.

Використовуючи ватяні палички, розітріть отриманий порошок, втираючи його в папір, сформуйте ялиночку за смаком. У вас вийде гарна ялинка. Малюнок може здатися вам бляклим. У такому разі можна додати трохи порошку з грифеля і ще раз його розтерти по готовому зображенню.

Далі кольоровими олівцями намалюйте різнокольорові кульки, а верхівці зобразіть зірку.

Як намалювати незвичайну ялинку

як намалювати ялинку

Вам потрібно підготувати папір та кольорові олівці.

Зеленим кольором сформуйте конусоподібну форму дерева. Для цього намітьте контури ялинки невеликими точками на однаковій відстані один від одного. Після цього з’єднайте точки плавними лініями. Намалюйте їх яскраво. Можна навколо ліній, що вийшли, створити “світіння”. Воно досягається шляхом зафарбовування області навколо ліній, що з’єднують зеленим кольором світлішого відтінку.

Далі візьміть олівці інших кольорів та намалюйте новорічні вогники, кулі та зірку на верхівці ялинки.

Відео майстер-класи

Також пропонуємо Вам переглянути декілька відео майстер-класів, які допоможуть легко й просто намалювати ялинку Вам та Вашим діткам:


Малюємо олівцями 8 ялинок. Малюнки для дітей різного віку, які навіть батькам буде цікаво малювати. Ялинки намальовані за принципом від простого до складного. Виберіть відповідну ялинку для вашої дитини та малюйте разом.


У цьому відео показано як намалювати новорічну ялинку поетапно, крок за кроком. Такий малюнок може зробити кожен із вас своїми руками.


Ми розповіли вам, як намалювати ялинку різними способами. Жоден із них не займає багато часу. Допомагайте вашій дитині пізнавати світ за допомогою одного з творчих способів – малювання.

Залишити відповідь