Ви зараз переглядаєте ЛЕГЕНДАРНА БРОНЯ ТА ЗБРОЯ GREEDFALL: ДЕ ЗНАЙТИ
  • Категорія запису:Ігри

У Greedfall ви зустрінете різні види зброї й броні. Одне спорядження майже марне, інше трохи краще. Також існує легендарна броня та зброя, яка наділяє персонажа високими характеристиками. В матеріалі читайте про те, як і де її можна знайти.

Еспадрон мертвого короля (Broadsword of the Deceased King) – дворучний меч

легендарна броня та зброя

Читайте також: ОГЛЯД GREEDFALL: МУШКЕТЕРИ ТА МАГІЯ

Еспадрон мертвого короля – легендарний дворучний меч, один з кращої зброї в грі. Щоб його отримати, пройдіть другорядний квест «Чемпіон арени». Це завдання береться на арені в Новій Сирені у керівника боями. Вам належить взяти участь в п’яти турнірах, в кожному турнірі три поєдинки.

легендарна броня та зброя

В кінцевому підсумку вам доведеться битися з босом – Nadaig Meneimen. Ворог дуже рухливий, і в будь-який момент може опинитися поряд з вами. Ухиляйтеся й відбивайте його атаки, лікуйте своїх супутників масовим зціленням. За всі бої ви отримаєте багато досвіду, а, оскільки ви можете повторювати раунди, арена є хорошим способом розвитку й просування вашої команди. Як тільки ви переможете всіх своїх ворогів, ви будете винагороджені 1000 очками досвіду та дуже хорошим дворучним мечем «Еспадрон мертвого короля»

Ятаган (Yataghan) – одноручна зброя

Glendgnamvar, The Shore of the Tall Bones.

легендарна зброя та броня

Ятаган – легендарний одноручний меч. Ви його знайдете під час проходження сюжетного завдання «Таємниця древніх руїн» після того, як переможете боса. Недалеко від місця битви в одній зі скринь захована зброя.

Головний сет (The Major Set)

Локація Magasvar, The Valley Of The Great Battle.

Броня Майора

легендарна броня та зброя

Головний сет – легендарна броня. Щоб її отримати, вам доведеться вбити монстра Надаіг Ведемен (Nadaig Vedemen) на локації «Долина Великої Битви» й забрати у нього ключ. Потім відкрийте скриню, яка знаходиться в оглядовій вежі. У ній заховано спорядження.

Легкий Фламберг (Light Flamberge)

Локація Wenshaganaw, Singing Waters.

легендарна броня та зброя

Легкий фламберг захований в скрині в Веншагано на локації «Співаючі Води». На карті показано де саме. Будьте обережні неподалік знаходиться група агресивно налаштованих солдатів.

Легкий фламберг

У ворогів над головою буде череп (дуже сильні). Але ви можете спробувати вбити їх по одному.

Броня торговця (The Merchant Set)

Локація Wenshaganaw, Singing Waters.

броня Торговця

Легендарну броню торговця знайдете в Вінчаного, в центрі місцевості «Співаючі Води».

легендарна броня та зброя

зброя Greedfall

Там бродить бос – убийте його. Поруч з місцем бою побачите труп людини, обшукайте її й знайдете ключ. Потім ідіть до річки, яка протікає поруч і відкрийте скриню.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь