Ви зараз переглядаєте ЯК ПІДСТРИГТИ ЧОЛКУ САМОСТІЙНО: 8 ПОРАД+ВІДЕО
  • Категорія запису:Відео

Практично кожна дівчина хоча б раз в декілька місяців замислюється над зміною іміджу. І підстригання чубчика можна віднести до такого «задуму». Але підстригати його потрібно регулярно, а в салон вчасно не завжди можна потрапити. Підготували декілька порад та відео, які розкажуть як підстригти чолку самостійно.

Варто пам’ятати, що чубчик йде всім. Тільки ось необхідно правильно підібрати його форму, довжину, кут нахилу. І тоді ви зможете прикрасити себе. Чубчик допомагає «скинути» кілька років.

Підрівняти чубок або надати йому іншу форму набагато простіше, ніж самостійно придумати нову чолку. При виборі інструкцій важливо пам’ятати про те, що різні варіації чубчика вистригаються за різними технологіями. Тому варто уважно ставитися до результату, який пропонує та чи інша технологія.

Читайте також: 15 ОСІННІХ ПОРАД ДЛЯ ВАШОГО ВОЛОССЯ

як підстригти чолку

8 правил, які розкажуть як підстригти чолку самостійно

  • Рівний і красивий чубчик вийде, якщо буде виконуватися на сухе волосся. Якщо волосся намочити, то після висихання чубчик мінімум на сантиметр стане коротшим. Також можна використовувати праску або випрямляч, щоб домогтися кращого результату.
  • Перед тим, як підстригти чолку, обов’язково потрібно відокремити її від основної маси волосся. Зони виділення можуть бути різними, що безпосередньо залежить від бажаної форми стрижки. Рівний, півколом або рваний чубок стригти набагато легше, ніж геометрично нерівний або косий. Підказки по виділенню зон можна знайти в інтернеті, на фото або відео. Основну масу волосся слід зібрати в хвіст.
  • Підстригти правильно чубок можна в тому випадку, якщо при відтягненні волосся залишати довжину більше приблизно на палець. Таким чином виходить запас, який вбереже від занадто великого зрізання. До речі, на палець слід орієнтуватися і при підрівнюванні волосся. Ідеальний чубчик можливий тільки при використанні професійних інструментів і гребінця з частими зубчиками.
  • Текстурний чубок можна виконати й без спеціальних пристосувань. Для цього ножиці потрібно повернути вертикально і підстригти краї кінчиків волосся. Таким же методом можна виконати косий і рваний чубок. Для більш точного використання даного прийому, потрібно вивчити майстер-класи, присвячені даній технології.

Читайте також: ЯК ПОЗБУТИСЯ ЛУПИ? НАРОДНІ ЗАСОБИ ВІД ЛУПИ

як підстригти чолку
  • Завжди варто пам’ятати про безпеку, так як ножиці відносяться до ряду травмонебезпечних предметів. Вивчивши відео, не слід надмірно старатися. В іншому випадку, на обличчі можуть залишитися подряпини й навіть порізи. Не потрібно довіряти ножиці дитині, навіть якщо вона вдало підстригала ляльок. І будьте дуже уважні, коли будете стригти чубок дитині, адже вона може несподівано повернути голову. Краще відволікати її увагу на час стрижки мультиками або іншими цікавими захопленнями.
  • Крім цього, не варто відразу чекати ідеального результату. Буває і таке, що дівчина подивившись відео мріє підстригти чубок напівколом, а в підсумку виходить косий, до чого ж дуже навіть симпатичний, або не дуже…
  • Чубчика бувають не тільки косими і рівними. Вони бувають глибокими з трикутним клином, бувають «дугоподібні», коли проділ для чубчика йде паралельно лінії росту волосся в області чола. Навіть кілька рівнів може бути у чубчика. Кінці можуть бути рівними, можуть профільованими або навіть рваними. Тому бажано все ж відправитися до професіонала, якщо раніше не носили чубчика і не впевнені, який підійде саме вашому типу обличчя. Адже якщо неправильно вибрати чубок, то кругле обличчя стане ще ширше, а вузьке й витягнуте обличчя візуально подовжиться ще на кілька сантиметрів.
  • Ножиці повинні бути для волосся. Не для тканини, не для паперу. Вони мають зовсім інший кут заточування, а то і зовсім тупі. Це зіпсує ваше волосся. Перукарські ножиці коштують недорого (мова йде не про професійні з ідеальним кутом і найгострішими лезами, просто для волосся).

Крім цього, інтернет багатий наочними відео порадами, де справжні професіонали правильно виконують технології стрижок не так швидко і все коментують. Завдяки таким порадам і майстер-класами кожна жінка може дізнатися як підстригти чолку самостійно.


Як підстригти чолку – прямий чубчик, косий чубчик, подовжений чубчик – покрокові уроки.


Як за 5 хвилин підстригти та укласти прямий чубчик.

Залишити відповідь