Ви в черговий раз задумуєтеся як почати тренуватися, що піти в залу було б дійсно круто, і в черговий раз ви знаходите причину не йти на тренування. Вас можна зрозуміти. Ритм сучасного життя дійсно створює деякі труднощі, коли мова йде про додаткову діяльність. Також в інтернеті маса порад та мотивації як займатися спортом, які підкуповують тим, як це круто і корисно, але… ви до сих пір не в залі.
Якщо ви не знаєте як почати займатися спортом, вести здоровий спосіб життя, то напевно, ви “занадто зайняті”, у вас “дуже багато роботи”, ви й так “дуже втомлюєтеся”. Ці лайфхаки, які обов’язково допоможуть відвідувати тренування — саме для вас — для дуже зайнятих, або особливо лінивих.
Як почати тренуватися та займатися спортом
Ось ще один, надіюся, що останній, штурм вашої мотивації. В ідеалі ці лайфхаки просто позбавлять вас можливості не витягнути себе на тренування.
1. Купіть абонемент в спортивну залу

Читайте також: ЯК ПРАВИЛЬНО ПРИСІДАТИ: ТЕХНІКА, РІЗНОВИДИ ТА ПОМИЛКИ
Найпростіший спосіб займатися спортом. Ви платите за певну кількість тренувань, які плануєте відвідати за місяць. Перспектива платити за пропущені заняття мало кого порадує, тому, скоріш за все, ви будете примушувати себе ходити на тренування. А якщо абонемент розрахований на певні дні, то ви будете ходити не тільки регулярно, а й систематично.
2. Оплатіть послуги тренера

Читайте також: РЕЗИНКИ ДЛЯ ФІТНЕСУ: ТРЕНУВАННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ
По-перше, при великому бажанні пропусти тренування, вас будуть мучити питання “ Що про мене подумають, якщо я не прийду на тренування? Чи будуть зі мною займатися наступного разу? Через мене в тренера вікно в розкладі”. Також ви будете думати й про ту суму, яку ви вже оплатили тренеру. По-друге, тренер буде спрощувати ваше перебування в спортзалі: допоможе скласти програму тренувань, дасть поради по збалансованому харчуванню, ознайомить з правилами закладу. На тренування ви будете приходити за реальним результатом, а йти — з відчуттям виконаного обов’язку і внутрішнім спокоєм. Це той випадок, коли спорт — одне задоволення.
3. Закладіться, що будете відвідувати тренування
Якщо ви пропускаєте заняття, ви будете виплачувати певну суму своєму товаришу чи близькій людині. Або зробите щось, чого вам дуже не хотілося б робити. Ризиковано, проте спорт того вартий, правда? Та й друзі якраз для таких випадків і потрібні.
4. Купіть екіпірування для занять

Читайте також: РЕЗИНКИ ДЛЯ ФІТНЕСУ: ТРЕНУВАННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ
Твердо вирішили займатися бойовим самбо? Вперед, тоді відразу ж купіть самбовку, пояс, шорти, боксерські рукавиці, капу, шолом, щитки для ніг і бандаж. Усвідомлення того, що ви вже заплатили кругленьку суму за спеціальне екіпірування, не дозволить вам закинути тренування.
5. Заявіть про свої наміри ходити на тренування публічно
Напишіть обіцянку в Facebook або розкажіть про свої починання в Instagram, а якщо хочете, щоб ваші знайомі ще довго не підсміювалися над вами, то доведеться здійснювати задумане.
6. Зв’яжіть себе обов’язками перед колегами

Читайте також: БІГ, ПЛАВАННЯ АБО ВЕЛОСИПЕД: ЩО КОРИСНІШЕ?
На вас надіється команда по баскетболу! Як тепер ви можете не прийти? Як ви можете підвести свого спаринг-партнера по університетській збірній з боксу? Ви не зможете регулярно пропускати тренування, якщо зв’язані обов’язками перед товаришами чи командою.
Те ж саме з парними тренуваннями разом з партнером. Зв’яжіть себе обов’язками, і витягати себе на тренування точно доведеться.
Надіюсь, ми відповіли на питання “Як почати тренуватися?”. Адже, коли розум і мотивація припиняють працювати, в хід йдуть хитрощі й лайфхаки. Спробуйте! Хоч би з цікавості.