Ви зараз переглядаєте 7 ВАЖЛИВИХ ПРАВИЛ, ЩОБ НАКАЧАТИ ПРЕС
  • Категорія запису:Спорт

Багато людей мріють не просто про нормальну фігуру без зайвої ваги, а про рельєфні, яскраво виражені кубики пресу. Досягти першого результату досить нескладно, дотримуючись стандартних рекомендацій. А ось з другим – все трохи складніше. Багато так і не досягають омріяного результату, не тільки тому що втомлюються і морально не готові до таких зусилль, а й часто через неправильні дії. Вони просто не знають, як накачати прес. Тому, якщо ви активно працюєте над пресом, не слід забувати про деякі важливі пункти:

Щоб накачати прес, наберіться терпіння

здоровий спосіб життя

Читайте також: 8 ДОДАТКІВ ДЛЯ МОТИВАЦІЇ В ФІТНЕСІ

Ніхто ще не накачав кубики пресу за місяць чи навіть за три. Люди часто розчаровуються й кидають зусилля, тому що очікували швидкого результату, але розчарувалися. А як же всі ті рекомендації в інтернеті про те, як швидко накачати прес? Так, насправді вони не приносять користі, від них є результат – рівноцінний тому, скільки часу ви витратили на заняття. Але для очікуваного результату вам потрібно налаштуватися на регулярні заняття протягом довгого періоду часу. Так що чим раніше почнете, тим швидше отримаєте прес своєї мрії.

Постійно підвищуйте рівень навантаження

як накачати прес

Читайте також: 6 ВПРАВ З ФІТБОЛОМ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ТІЛА

Просто вибрати якийсь набір вправ і робити однакову кількість повторів – не найкращий варіант, це не дасть потрібного ефекту. Немає зусиль над собою – немає результату. Якщо ви відчуваєте, що обраний комплекс вправ більше не дається вам важко, значить є результати. Але щоб розвинути їх далі того рівня, на якому ви зараз – необхідно підвищити навантаження. Не забувайте збільшувати його поступово, кожен раз викладаючись на тренуванні на повну.

Слідкуйте за своїм харчуванням

як накачати прес

Читайте також: 10 МІФІВ ПРО ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Для того, щоб було видно кубики пресу, потрібно не просто залишити в минулому всі шкідливі продукти, а й повністю перейти на здорове харчування. Потрібно навчитися рахувати калорії, а саме співвідношення білків, жирів і вуглеводів. Розраховувати кількість спожитих за день калорій в співвідношенні з витраченої енергією. Справа ця не така вже страшна, як здається на перший погляд. Головне у всьому розібратися і не забувати що без цього ваша форма теж може бути у відмінному стані, але якщо вирішили зробити акцент на виражений прес – потрібно вести підрахунки постійно. Адже, 70% результату залежить від вашого харчування.

Щоб накачати прес, не забувайте про кардиотренування

як накачати прес

Читайте також: БІГ, ПЛАВАННЯ АБО ВЕЛОСИПЕД: ЩО КОРИСНІШЕ?

Біг, велотренажер, веслування, скакалка й інші активності, які допомагають спалити жировий прошарок, від якого не позбутися за допомогою навіть найсуворіших дієт. Такі тренування, як і вправи на прес, теж повинні бути регулярними – хоча б 1-2 рази на тиждень.

Приділяйте увагу фізичному розвитку всього тіла

як накачати прес

Навіть якщо вас влаштовує вага, форма сідниць та інше, потрібно проводити тренування на всі частини тіла. Адже наше тіло влаштовано так, що розвинути тільки один м’яз або окрему групу м’язів неможливо без розвитку інших. Тобто без загальних навантажень в розвитку пресу у вас почнеться застій.

Міняйте вправи, щоб накачати прес

здоровий спосіб життя

Від однакових монотонних тренувань, як і від зайвого акценту на одну групу м’язів може утворитися застій в фізичному розвитку. Адже ваш організм просто звикає до такого типу навантаження. На кожну групу м’язів потрібно періодично міняти тип навантаження, підбирати різні вправи й різні комбінації тренування.

Робіть дні відпочинку

як накачати прес

Без відновлення м’язів також результат може сповільнитися. Багатьом здається, що якщо проводити тренування сім днів на тиждень, то це прискорить появу ідеального пресу. Насправді, організму завжди потрібна пауза для відновлення, головне, щоб вона не була затяжною. Вирішили старанно тренуватися для швидкого досягнення результату? Відведіть собі хоча б один день відпочинку на тиждень. У цей день можна полежати в гарячій ванні, зробити масаж або сходити в сауну, щоб м’язи розслабилися і швидше відновилися.

Залишити відповідь