“ЕММІ-2019”: КРАЩІ СЕРІАЛИ 2019 РОКУ, ЗНЯТІ ЗА КНИГАМИ

В Америці на церемонії нагородження “Еммі-2019″ обрали й відзначили кращі серіали 2019 року. А ми вибрали з них ті, в основі яких лежать книги.

З огляду на те, яку популярність в останні роки набирають телешоу, премія «Еммі-2019» за престижністю сьогодні змагається з «Оскаром». Тому всі серіали-номінанти можна дивитися без сумнівів і упереджень – так, якісь теми виявляться «не вашими», інші епізоди розчарують, але в загальному й цілому все це – твори найвищого рівня, створені обдарованими режисерами, геніальними сценаристами і талановитими акторами нашого часу.

Читайте також: 10 ПРОВАЛЬНИХ ЕКРАНІЗАЦІЙ КОМІКСІВ MARVEL

Кращі серіали 2019
Кращі серіали 2019

А особливо, коли мова йде про серіали, засновані на романах-бестселерах. Раді представити кращі серіали 2019. Всі вони зняті за мотивами відмінних книг, так що якщо в вас зійшлися дві пристрасті – до хорошим серіалів і гарної літератури – питання, як провести осінь, перед вами більше не стоїть.

Гра престолів (2011-2019)

Кращі серіали 2019
Кращі серіали 2019

Читайте також: 14 ВІДОМИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ГЕРОЇВ ТА ЇХ ПРОТОТИП

Незважаючи на невдоволення навколо фінального сезону «Гри престолів», ця екранізація циклу романів Джорджа Мартіна брала участь в декількох номінаціях «Еммі-2019», а найголовніше, взяла приз за «Кращий драматичний серіал».

Що ж, «Гра престолів» тривала десять років, подарувала нам приголомшливих героїв і кілька неймовірно епічних сцен, які точно увійдуть в історію серіального мистецтва. Так що премія вручена заслужено!

Чорнобиль (2019)

Кращі серіали 2019
Кращі серіали 2019

Читайте також: НАЙНЕВДАЛІШІ ЕКРАНІЗАЦІЇ КЛАСИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Серіал «Чорнобиль», чесно кажучи, не є екранізацією. Однак, багато хто вже знає, що творці серіалу надихалися перед роботою текстами Світлани Алексієвич та іншими документальними свідченнями очевидців.

Серіал став сенсацією в світі телешоу й був визнаний кращим міні-серіалом року.

Надзвичайно англійський скандал (2018)

Кращі серіали 2019
Кращі серіали 2019

Читайте також: Г’Ю ГРАНТ: АНГЛІЄЦЬ ДО МОЗКУ КІСТОК

«Надзвичайно англійський скандал» в трьох серіях показує свою версію галасу навколо політика Джеремі Торпа в сімдесятих роках минулого століття. Торп був звинувачений у змові з метою вбивства його колишнього коханого, конюха Нормана Скотта.

Ця драматична британська комедія заснована на однойменній книзі Джона Престона, у головних ролях Хью Грант і Бен Уішоу. Останній виграв «Еммі» в категорії «Краща чоловіча роль другого плану в міні-серіалі або фільмі».

Серіал також номінувався на нагороду за кращу режисуру, але поступився пальмою першості «Чорнобилю».

Вбиваючи Єву (2018 – теперішній час)

Кращі серіали 2019
Кращі серіали 2019

Вілланель – психопатична наймана вбивця, на яку веде полювання Єва Поластрі, аналітик британської розвідки. Незабаром обидві жінки стають одержимі один одним. Ось що лежить в основі сюжету «Вбиваючи Єву», серіалу, знятого за мотивами серії романів Люка Дженнінгса. Шоу було номіновано як кращий серіал і з’явилося в декількох інших категоріях, але в підсумку нагороду в номінації «Краща жіноча роль» отримала Джоді Комер, яка зіграла Вілланель.

Фоссі/Вердон (2019)

Кращі серіали 2019
Кращі серіали 2019

У центрі сюжету цього серіалу – професійні та особисті взаємини режисера-хореографа Боба Фоссі й танцівниці Гвен Вердон. Фільм знятий за книгою «Фоссі» Сема Воссон. На «Еммі» кілька серій шоу були номіновані за кращу режисуру й сценарій, а актриса Мішель Вільямс отримала за нього «Кращу жіночу роль в міні-серіалі”.

Також на кращу чоловічу роль в міні-серіалі був номінований актор Сем Рокуелл.

Розповідь служниці (2017 – теперішній час)

Кращі серіали 2019
Кращі серіали 2019

Серіал, знятий за одноіменною прозою Маргарет Етвуд, був двічі номінований за один конкретний епізод. Одинадцяту серію другого сезону під назвою «Холлі» пропонували нагородити за кращий сценарій і кращу режисуру. У першому випадку епізод поступився «Спадкоємцям», у другому – серіалу «Озарк».

Залишити відповідь