• Post category:Кіно
Г’Ю ГРАНТ: АНГЛІЄЦЬ ДО МОЗКУ КІСТОК

Восени цього року прекрасний британський актор Г’ю Грант святкує 58 років від народження.

Виходець з поважної родини, серед якої і аристократи, і прославлені воїни, і успішні банкіри, він збирався стати мистецтвознавцем та письменником, а доля потягла його в кіно. І це при тому, що Г’ю боїться камер, вони змушують його нервувати і відчувати себе невпевнено.

Актор починав з серйозних ролей в драмах і трилерах, працював на телебаченні, але справжній успіх прийшов до нього в комедійному жанрі. Загалом, як істинний англієць, Г’ю Грант просто зітканий із протиріч. Зате які відмінні фільми виходять!

“Англієць, який піднявся на пагорб, а спустився з гори”, 1995 Г'ю Грант - прекрасний британбський актор, англієць до мозку кісток

Читайте також: 10 ФІЛЬМІВ З АРНОЛЬДОМ ШВАРЦЕНЕГГЕРОМ

В одне валлійське село приїжджають два співробітника Картографічної служби Її Величності. Вони повинні виміряти місцеву гору, щоб нанести її на карту, але тут виявляється, що до звання гори пагорбу не вистачає якихось жалюгідних 16 футів. Місцеві жителі вирішують всіма правдами і неправдами затримати у себе картографів і досипати вершинку землею зі своїх городів.

“Ноттінг Гілл”, 1999Г'ю Грант - прекрасний британбський актор, англієць до мозку кісток

Читайте також: РУТГЕР ХАУЕР: 7 ГОЛОВНИХ ФЛЬМІВ

У Лондоні є район Ноттінг Хілл, а в районі Ноттінг Хілл є скромний книжковий магазинчик, а в скромному книжковому магазинчику працює симпатичний молодий чоловік. І одного разу в цей скромний магазинчик до звичайного симпатичного юнака зайшла справжня кінозірка.

“Блакитноокий Міккі”, 1999Г'ю Грант, фільм Блакитноокий Міккі

Читайте також: НЕПЕРЕВЕРШЕНА СІМКА КІАНУ РІВЗА

Майкл Фелгейт робить пропозицію своїй дівчині – чарівній Джині Вітале. У них настільки все добре, що відмова Джині здається просто неймовірною. Виявляється, вона не хоче, щоб Майкл став членом її сім’ї, тому що тоді його обов’язково втягнутий в сімейний бізнес, тобто зроблять частиною мафіозної банди. Наречений запевняє її, що цього не станеться, але пообіцяти легко, а як вирватися з тісних обіймів італійського тата?

“Щоденник Бріджит Джонс”, 2001Г'ю Грант, кадр із фільму

Чарівна, дотепна Пампушка Бріджит Джонс в 32 роки страждає від того, що незаміжня й без дітей. Рідня нищить прямими і непрямими натяками на те, що вона – невдаха. Але ось подарунок долі: шеф, на якого Бріджит давно поклала око, звертає на неї увагу. А потім і другий кавалер з’являється на горизонті.

“Реальна любов”, 2003Г'ю Грант, кадр із фільму

Любов всюди, тому у творців фільму знайшлося багато дивовижних романтичних історій, які вони зібрали в одну велику картину про мешканців британської столиці. Г’ю Грант тут – в ролі прем’єр-міністра, який закохався в секретарку Наталі й дуже цим збентежений.

“Американська мрія”, 2006Г'ю Грант, кадр із фільму

Мартін Туїд – безпринципний ведучий реаліті-шоу «Американська мрія» – намагається врятувати падаючі рейтинги колись мегапопулярного проекту. За роки роботи він використовував вже практично всі епатажні, скандальні й аморальні прийомчики, які привертали увагу до його шоу. Тепер з останніх сил він вирішує взяти в учасники невдачливого арабського терориста і скромного єврея, а в журі запросити самого президента.

“З очей – геть, з чарта – геть!”, 2007Г'ю Грант, кадр із фільму

У колишнього поп-співака Алекса Флетчера з’являється шанс повернути собі славу. Для цього йому необхідно виступити з новою піснею в дуеті зі співачкою, яка набирає популярність. Здавалося б, все просто, біда лише в тому, що текст ніяк не пишеться. У розпачі він звертається за допомогою до невідомої поетеси, яка поливає квіти в його будинку.

“Куди поділися Моргани”, 2009 Г'ю Грант, кадр із фільму

Шлюб подружжя Морган на межі розвалу. Меріл викрила Пола в зраді й тепер він всіляко намагається загладити провину. Справи в цьому напрямку йдуть мляво, допомагає нещасний випадок – Меріл і Пол стають свідками вбивства і потрапляють під програму захисту свідків, по якій вони змушені відправитися в глушину, в Вайомінг. Тепер у них повно часу, щоб розібратися в сімейних проблемах.

“Пригоди Паддінгтона 2”, 2017Г'ю Грант - прекрасний британбський актор, англієць до мозку кісток

Робота Г’ю Гранта для цієї картини вважається однією з кращих в його кар’єрі. Тут він зображує безробітного актора, який вміє майстерно перевтілюватися й користується цим для здійснення злочинних задумів. В одному з його злочинів звинувачують доброго та вихованого ведмедика Паддінгтона.

Залишити відповідь