Ви вирішили зробити коханій приємне: подарувати парфуми. Перед вами стоїть завдання, в якому є кілька невідомих факторів. Ви повинні знати, які смаки в адресата вашого подарунка, яка марка подобається жінці. Прекрасно, якщо вам це відомо, якщо ж такої інформації у вас немає, то потрібно буде вибирати аромат, з огляду на різні ознаки.
Звичайно, той бренд, який ви вирішите придбати, може не подобатися прекрасній дамі. Проте, якщо він буде підходити до її образу, то ваш подарунок скоріш за все буде їй до смаку. Тому читайте уважно й ви дізнаєтеся як вибрати парфуми для жінки.
Види парфумів
Головна відмінність духів один від одного – композиція ароматів.
Перш ніж розбиратися, як вибрати парфуми для жінки, потрібно запам’ятати, що існує кілька видів цієї продукції:

Парфуми (духи) – це концентрований продукт, який випускається в невеликих обсягах (15 мл).

Парфумована вода, або денні духи, є найпоширенішим видом продукції. Вони продаються в обсягах від 30 мл до 100 мл.

Туалетна вода – це легкі, не концентровані аромати, які відрізняються найменшою вартість і, відповідно, найменшою стійкістю.
Етапи розкриття парфумів
Якісна туалетна вода відрізняється від дешевих підробок двома факторами: тривалістю, з якою вона залишається на тілі та одязі, а також наявністю в одному флаконі декількох ступенів запахів. Досягти такого можна тільки із застосуванням особливої технології виробництва, завдяки якій шлейф вивітрюється не відразу, а поступово.
Підходить аромат чи ні, можна зрозуміти тільки тоді, коли повністю розкриються всі ноти парфуму. Відбувається це не відразу. Будь-який аромат, як правило, «звучить» в три етапи, і на кожному з них може пахнути різним і за смаком, і за інтенсивністю букетом. Класична парфумерна композиція складається з наступних тонів:
- Початкові (верхні, головні) нотки: це те, як пахне парфум відразу після нанесення. Це найбільш свіжі, яскраві, сильні й наполегливі ноти загального букета, але «звучать» вони лише кілька хвилин, після чого вивітрюються, плавно переходячи в інші запахи.
- Серцеві (основні) нотки: це головний букет композиції, сама суть парфуму. Вони починають «звучати» відразу після початкових і тримаються протягом кількох годин. Як правило, серцеві ноти м’якші, ніж верхні – це саме вони створюють ту незабутню ауру, яка повинна подобатися і вам, і оточуючим.
Читайте також: ПОДАРУНКИ НА 14 ЛЮТОГО: ЩО ПОДАРУВАТИ КОХАНІЙ ТА КОХАНОМУ

- Базові нотки: це те, що «звучить» після серцевих нот. База є своєрідним присмаком парфуму. Саме ноти бази роблять аромат більш глибоким, а всю композицію закінченою. Вони важчі, ніж серцеві (часто навіть більш важкі, ніж початкові тони), і можуть «звучати» цілий день, а в найбільш інтенсивних духів і до місяця.
У зв’язку з цим, існує просте правило – не можна судити про парфум відразу ж після його нанесення. Ароматичному букету потрібно, як мінімум, п’ятнадцять хвилин, щоб «показати себе» себе по-справжньому.
Як вибрати парфуми
Й нарешті ви дізнаєтеся як вибрати парфуми для жінки за кольором, віком, характером чи навіть сезоном.
За кольором парфумів
Завдяки таким негласним правилам будь-хто може зрозуміти, як правильно вибрати парфуми для жінки, орієнтуючись на його колір.
Читайте також: ЯК УПАКУВАТИ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ? ВІДЕО

Ось кілька прикладів того, як вибрати парфуми за сигналами виробників:
- бузкові, фіалкові й рожеві тони сигналізують про те, що букет підходить юним дівчатам для романтичних зустрічей або скромного повсякденного носіння;
- глибокі сині й фіолетові тони говорять про те, що аромат сильний і по-хорошому важкий, повільно вивітрюється і підходить дорослим жінкам для вечірніх раутів;
- червоний колір говорить про теплоту й сексуальність, найчастіше такі букети віддають солодкістю або прянощами;
- туалетна вода зеленого кольору відрізняється легкістю, ненав’язливими цитрусовими, м’ятними або трав’яними запахами, чудово підходить для повсякденного носіння жінками будь-якого віку.
Вибір за типом шкіри
Щоб вибрати жіночі парфуми, ще потрібно орієнтуватися на тип шкіри. Запах – річ індивідуальна. Щоб знайти свій аромат, який буде повністю відповідати, потрібно врахувати тип шкіри:
- пряні й різкі аромати зі східними нотами краще розкриваються на сухій шкірі;
- для жирної та комбінованої слід використовувати квіткові та фруктові продукти, вони швидше розкриваються.
Читайте також: ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА: ПОДАРУНОК СВОЇМИ РУКАМИ. ВІДЕО

Щоб переконатися в обраній парфумерії, її відповідності типу шкіри, потрібно нанести крапельку продукту на пульсуючу ділянку (зап’ястя, шия, ліктьовий вигин) і дати йому розкритися. Якщо солодкуватий запах не розсіюється, а, навпаки, стає важким і нудотним, від нього краще відмовитися й замінити більш свіжою композицією.
За віком і кольором обличчя
- Пам’ятайте про те, що солодкий і важкий аромат, який викликає асоціації зі Сходом, не варто дарувати молодій дівчині. Але цей варіант буде підходящим для смаглявих жінок старше тридцяти.
- Юним красуням слід придбати парфум з ягідними ароматами, наприклад, суничним.
- Дівчатам з білосніжним волоссям можна піднести фантазійний парфум, запах якого важко класифікувати. Його не можна віднести до фруктового, квіткового, хвойного, пряного аромату, це щось інше.
- Для білошкірих брюнеток підійдуть парфуми, в яких простежується яскравий аромат зимової свіжості.
- Діловій жінці, вік якої сягає сорока років, можна піднести гіркуватий аромат, а також парфуми в такому стилі, як «унісекс».
- Якщо вам потрібно вибрати духи для смаглявої брюнетки, то ви можете звернути увагу на солодкуватий аромат, в якому присутні ванільні й цитрусові нотки.
- Кращий варіант для жінок старше сорока п’яти – це тонкий квітковий аромат.

Вибір за характером
Запах духів і характер жінки – поняття сумісні. Вибираючи аромат, потрібно враховувати характер:
- “пацанкам” або спортсменкам підійдуть аромати з чоловічою ноткою тютюну, чаю, гіркоти кави або свіжості;
- для романтичної й ніжної натури краще купити легкі квіткові аромати із середнім шлейфом;
- кокетці підійдуть ніжні жіночі парфуми з цитрусовими нотками;
- класичній жінці-вамп з червоною помадою і на шпильках – деревні й квіткові шлейфові аромати.
Вибір по сезону
І наостанок: як вибрати парфуми по сезону? При виборі парфуму потрібно врахувати пору року, в яку ви купуєте аромат. Наприклад, для холодних місяців підходить важкий аромат. Як правило, жінка напередодні спекотних днів змінює духи на інші, в яких є свіжі нотки. Якщо ваша дівчина зазвичай користується терпким парфумом, то в літній час має сенс піднести їй щось зовсім інше. Літо – це той період, коли можна сміливо йти на експерименти.
Зрозуміло, ви не повинні в точності уявляти собі, яка марка духів у вашої коханої найулюбленіша. Тому можете просто запитати її про це, це дозволить вам зробити правильний вибір. Дізнайтеся, як називаються її улюблені парфуми, після чого можете йти в магазин. А якщо ви хочете зробити сюрприз, то скористайтся нашими порадами. Вибір відповідного аромату для жінки – дуже важлива справа, до якої слід підходити дуже ретельно. Бажаємо вам удачі!
Дякую за статтю. Хоча я особисто не підбираю парфюм за сезоном. Мені дуже подобаються ODA Nymph, і я наношу їх майже весь час)) Іноді замінюю на Green Tea, але не надовго))