Ви зараз переглядаєте ЯК ПОТРІБНО ЗМІНИТИ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ВЗИМКУ

З настанням холодної пори року наша шкіра потребує додаткової турботи. Догляд за нею влітку і взимку повинен відрізнятися. Ось-ось нагрянуть затяжні морози й сніг надовго вкриє місто, тому саме зараз ми розповімо як потрібно змінити догляд за шкірою взимку.

Поради по догляду за шкірою обличчя

Догляд за шкірою взимку передбачає системність і постійність. Шкіра оберігає й захищає нас, потрібно вкласти чимало сил і терпіння для того, щоб зберегти її здоровою, гладкою та сяючою.

У зимовий період шкірі обличчя необхідний особливий захист. Щоб навесні вам не було боляче за своє відображення в дзеркалі, нижче кілька порад про те, як зберегти обличчя й перенести полодний період без особливих втрат.

Перейдіть на крем для сусіднього типу шкіри

У зимовий період будь-яка шкіра стає трохи сухішою. Тому косметологи рекомендують вибирати крем для обличчя за принципом сусідства: для типу, який на один крок сухіше вашого.

Якщо у вас жирний тип шкіри і влітку ви користуєтеся засобами з матуючим ефектом, взимку вибирайте легкий денний крем для комбінованої шкіри.

Якщо у вас комбінована шкіра, в холодну пору користуйтеся кремом для нормального типу.

Читайте також: 10 ПРАВИЛ НАНЕСЕННЯ ТОНАЛЬНОГО КРЕМУ

доглянуте обличчя в зимовий період

Власниці нормальної шкіри можуть перейти на крем для сухої. Вибирайте засіб, який пом’якшить шкіру (в складі повинні бути масла) і захистить її (антиоксиданти).

Для тих, у кого шкіра суха, буде незайвим користуватися захисним живильним кремом для дуже сухої шкіри – шукайте в його складі масла та жирні кислоти.

Змістіть пріоритети зі зволоження на живлення

Те, що зволожуючі креми не можна використовувати взимку, не зовсім вірно. Проте взимку все ж варто вибирати ті креми, чиї захисні й живильні функції переважають над зволожуючими.

Якщо ви все ж вибираєте зволожуючий крем (наприклад, якщо у вас жирна шкіра), то зверніть увагу: в його складі повинні бути компоненти, які уповільнюють випаровування вологи з поверхні шкіри, а не притягують її з навколишнього середовища.

Переконайтеся, що ваш зимовий крем містить рослинні масла і вітаміни. Масло ши, масло авокадо, вітамін Е – саме те, що потрібно вашій шкірі в морози. А ось від продуктів нафтохімії (вазеліну, парафіну, мінерального масла) краще поки триматися подалі.

Читайте також: 15 ОСІННІХ ПОРАД ДЛЯ ВАШОГО ВОЛОССЯ

догляд за шкірою взимку

Наносьте крем заздалегідь

Денний крем влітку можна нанести за 20 хвилин до виходу з дому. А ось зимовий крем слід наносити за 40-60 хвилин до того, як ви покинете теплу квартиру. Якщо використовувати такі засоби безпосередньо до виходу на вулицю, можна нашкодити шкірі – на морозі волога змінює щільність, через що псується мікрорельєф і з’являються осередки почервоніння, помітні навіть під тональним засобом.

Замініть засіб для вмивання

У зимовий час на шкірі утворюється гідроліпідна мантія, що захищає від холоду й обвітрювання. Щоб не руйнувати її, для вмивання слід використовувати засоби, що відповідають типу і стану шкіри. Завершувати очищення краще тоніком, взимку – обов’язково без вмісту спирту.

Поміняти крем для обличчя буває достатньо для догляду за шкірою в холодну пору. Однак якщо взимку під час вмивання ви стали помічати сухість та стягнутість шкіри, є сенс змінити ваш засіб для вмивання на більш м’який. У ньому не повинно бути поверхнево-активних речовин (SLS, SLES, SMS), а також мінерального масла. До складу засобу для сухої шкіри можуть входити натуральні масла, а для жирної або комбінованої – корисні кислоти (молочна або саліцилова).

Читайте також: ІДЕАЛЬНІ БРОВИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

догляд за обличчям взимку

Відмовтеся від скрабування обличчя

Замість абразивного краще використовуйте м’який скраб. Але якщо в холод ваша шкіра зазвичай лущиться, тоді варто повністю відмовитися від скрабування, адже воно ще більше травмує шкіру.

Запасіться маслом обліпихи

З лущенням відмінно впорається масло обліпихи. До того ж воно живить і пом’якшує шкіру, захищає її від втрати вологи.

Не нехтуйте додатковим доглядом

Взимку важливо допомагати шкірі обличчя за допомогою живильних масок і сироваток. Їх можна робити частіше, ніж в теплу пору: 2-3 рази на тиждень.

Наприклад, для чутливої ​​шкіри підійде вівсяна маска: потрібно перемолоти в блендері вівсяні пластівці, залити теплою водою і наносити на обличчя на 20 хвилин перед сном.

Читайте також: 16 ЛАЙФХАКІВ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО МАКІЯЖУ

догляд за шкірою взимку

Не відмовляйтеся від декоративного макіяжу

Багатошаровість взимку – ваш друг. Якісна декоративна косметика, нанесена на денний крем (він повинен добре вбратися), створює додатковий бар’єр для вашої шкіри проти холоду.

Зрозуміло, варто пам’ятати: в кінці дня ваша шкіра потребує добротного очищення від макіяжу і нічного живлення та відновлення.

Догляд за руками в зимовий період

Догляд за шкірою взимку передбачає і догляд за руками. Адже у сухому опалювальному приміщенні шкіра на руках також втрачає вологу. До того ж в холодну пору – в сезон грипу – ми частіше їх миємо, що теж висушує шкіру на руках. Так що варто носити з собою тюбик крему для рук, який допоможе боротися з сухістю і почервонінням.

І звичайно, не забувайте захищати руки рукавичками. А ще вибирайте засоби для миття рук без вмісту спирту.

Догляд за руками взимку

Догляд за губами взимку

Найпростіший «осінньо-зимовий» засіб для губ – це бальзам або гігієнічна помада. У холодний сезон вони просто зобов’язані постійно перебувати в кожній косметичці. Використовувати такі засоби треба як основу під декоративну помаду або в якості самостійного косметичного засобу.

Краще вибирати бальзам або гігієнічну помаду на нейтральній основі, без ароматизаторів і барвників – ці хімічні добавки викликають додаткове роздратування губ. У сильний «мінус» рекомендується за 10 хвилин до виходу на вулицю наносити на чисту шкіру губ спеціальний захисний бальзам c маслом жожоба – він захистить тонку шкіру губ від холоду і послужить профілактикою обвітрювання.

Після того як бальзам вбереться, на губи можна нанести звичайну декоративну помаду. До речі, в холодну погоду краще не користуватися Суперстійкими помадами, оскільки в їх склад зазвичай входять хімічні речовини, які висушують шкіру. Блиск для губ – також не найкращий вибір, так як в ньому мало жирних компонентів.

догляд за губами взимку

Не забувайте про вплив на губи ультрафіолету. Немає нічого гіршого обморожених і «ошпарених» сонцем губ. При покупці косметичних засобів стежте, щоб бальзами, креми й помади володіли SPF фільтром.

Якщо губи дуже сухі, то перед сном змащуйте їх будь-яким натуральним маслом – краще, якщо це буде оливкова, мигдальна або кунжутна олія. А якщо вас, а точніше, ваші губи наздогнав герпес, і під рукою немає лікарських препаратів, зробіть лікувальний бальзам домашнього приготування – 4 краплі мигдалевої олії змішайте з 1 краплею ефірної олії чайного дерева і наносьте його на губи щодня.

Залишити відповідь