You are currently viewing ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО СЕРІАЛ ВІДЬМАК: 10 ФАКТІВ ДЛЯ ЗНАЙОМСТВА
  • Категорія запису:Кіно

Здається, перший сезон серіалу «Відьмак» від Netflix встигли обговорити з усіх боків. Критики висловили свою думку, глядачі продовжують ділитися враженнями, а фанати з подивом підкреслюють чудове виконання ролі Геральта з Рівії Генрі Кавілл.

І ось робота над другим сезоном серіалу невпинно продовжується, а дата виходу – 2021 рік – дуже швидко наближається. Вирішили підготувати для вас цікаві факти про серіал Відьмак, щоб краще познайомитися з процесом створення фільму.

Цікаві факти про серіал Відьмак

Перший тизер серіалу викликав фанатську бурю: за кілька днів під роликом з’явилося 74 тисячі дизлайків. В центрі негативу виявилися костюми: дивакуваті обладунки нільфгаардских солдатів здавалися надто безглуздими й мало відповідали духу містичного середньовіччя. Художник Тім Аслан старанно віджартовувався: «Я надихався сонячними мотивами», – заявив він, однак відмовка не допомогла: його звільнили.

Читайте також: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО СЕРІАЛ ШЕРЛОК. БРИТАНСЬКИЙ СЕРІАЛ ШЕРЛОК

Цікаві факти про серіал Відьмак
Цікаві факти про серіал Відьмак

Починаючи з другого сезону, за костюми «Відьмака» відповідатиме Люсінда Райт – персонаж набагато досвідченіший, ніж її попередник. В її фільмографії можна знайти «Доктора Хто» й «Генріха VIII», а також «Ярмарок марнославства» й «Джеймстаун». Тому велика частина костюмів, швидше за все, буде серйозно перероблена. Ну, а перший сезон незадоволеним «знавцям» доведеться трохи потерпіти.


Про Анджея Сапковського – автора романів про Відьмака – злі язики подейкують, що у нього моторошно чварний характер. І що догодити йому майже неможливо. Наприклад, він до сих пір в жаху від першої спроби екранізації, на яку польські кінематографісти наважилися у 2002-му році. До ігор він теж відноситься досить критично: він би не хотів увійти в історію автором книг, «які стали приводом для чергової відео-забави».

Читайте також: ЛУЇЗА МЕЙ ОЛКОТТ “МАЛЕНЬКІ ЖІНКИ”: 10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ

Цікаві факти про серіал Відьмак
Цікаві факти про серіал Відьмак

При всьому цьому від серіалу Netflix маестро-скептик в повному захваті: він закохався в цей проект ще на стадії розробки, особисто схвалив всі сюжетні лінії й стилістику адаптації. Кінцевий продукт Сапковського теж не розчарував: він не втомлюється вихвалятися серіалом в кожному своєму інтерв’ю.


Не тільки акторам довелося попотіти, борючись за можливість опинитися на знімальному майданчику. Наприклад, серйозний кастинг проводився навіть серед коней, тому на роль Плотви була величезна кількість претенденток. Правда, остаточний вердикт був в даному випадку зовсім не за режисером: напарницю для битв і поневірянь вибирав особисто Генрі Кавілл.

Читайте також: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО СЕРІАЛ “ДРУЗІ” ДО 25-Ї РІЧНИЦІ

Цікаві факти про серіал Відьмак
Цікаві факти про серіал Відьмак

Творці “Відьмака” пишаються тим, що кількість комп’ютерної графіки їм вдавалося дозувати, тому не можна сказати, що серіал повністю знятий на тлі зеленого екрану. Те ж стосується й хореографії бійок, які намагалися знімати максимально натуралістично й жорстко. До речі, ці старання перші глядачі «Відьмака» вже оцінили: в мережі з’явився відгук, суть якого в тому, що в порівнянні з баталіями «Відьмака» бойові сцени з «Ігри престолів »нагадують бійку двох п’яниць у шинку.


Майже у всіх епізодах Геральт відрізняється масивною статурою, оскільки персонаж виділяється чудовою фізичною формою. Однак в сцені з ванною багато глядачів помітили, що розміри злегка зменшилися й вони праві. Щоб в згаданому епізоді підкреслити м’язи Білого Вовка, які знаходяться в тонусі, Генрі Кавілл зневоднював себе кілька днів поспіль. Результат вийшов вражаючим і окремо радує увага до деталей з боку актора й знімальної групи.

Читайте також: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ФІЛЬМ “ВІДНЕСЕНІ ВІТРОМ”

серіал Відьмак
Цікаві факти про серіал Відьмак

Серйозність проекту можна оцінити й по його бюджету. Звичайно, «Відьмака» не назвеш найдорожчим серіалом в історії, проте сума в 80 мільйонів доларів за один сезон – це досить солідно. Для прикладу: перший сезон «Ігри престолів» коштував продюсерам на 20 мільйонів менше, хоча епізодів там було більше. Таким чином, за кожну серію Netflix виклав по 10 мільйонів.


Якщо порівнювати образ Геральта в серіалі й іграх, то можна знайти багато відмінностей. Сапковський завжди описував героя, як м’язистого, спритного й швидкого чоловіка. Саме ці параметри допомагають Білому Вовку в боротьбі з монстрами, але його тіло більше нагадує плавця, ніж культуриста. Зростом Геральт лише трохи вище Трисс і такі особливості зовнішності були відтворені в перших двох проектах ігрової франшизи The Witcher. У третій частині протагоніста зробили більшими, як, власне, і в серіалі «Відьмак».

Читайте також:

факти про серіал Відьмак
Цікаві факти про серіал Відьмак

Про свою любов до «Відьмака» Генрі Кавілл готовий кричати на кожному розі: він постійно твердить про те, що є давнім шанувальником саги, фанатом гри і так далі. А ось його напарниці, судячи з усього, прибули з іншої галактики: в одному з інтерв’ю Анна Чалотра (Йенніфер) і Фрейя Аллан (Цирі) зізналися, що до початку зйомок навіть не відкривали романів Сапковського й абсолютно не знайомі з однойменної грою.


Звістка про пошук на роль Цирі актриси категорії BAME (темношкірий, азіат чи представник етнічної меншини) викликав вже набагато більш серйозну бурю, ніж перший тизер. За книгами, Цири – білошкіра блондинка з попелясто-сірим волоссям, до того ж в антураж середньовічної, хоч і містичної Польщі, навряд чи б вписалася красуня-афроамериканка. В результаті деякі фанати дійшли навіть до того, що почали звинувачувати творців серіалу в «очорненні польського народу і в знущанні над польською національністю».

Цікаві факти про серіал Відьмак
Цікаві факти про серіал Відьмак

Продюсери, навпаки, намагалися пояснити, що дія відбувається у вигаданому світі, а значить, претендувати на історичну достовірність як мінімум нерозумно. Зрештою, заочний конфлікт розрісся до таких розмірів, що шоураннер Лорен Шмідт Хіссріч змушена була закрити свої акаунти в соцмережах.


Як би там не було, на відвойованих рубежах продюсери довго затримуватися не збираються: шоураннер Лорен Шмідт Хіссріч недавно заявила, що проект вже розписаний на найближчі сім сезонів. В даний момент щосили процес зйомки другого. Що ж стосується дебютних восьми серій, то в них не вдалося вмістити навіть всі події першої книги, так що подорож по містичному Середньовіччю в компанії Геральта з Рівії, швидше за все, буде довгою.

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО СЕРІАЛ ВІДЬМАК: 10 ФАКТІВ ДЛЯ ЗНАЙОМСТВА 1

Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь