КОРЕЙСЬКІ ДОРАМИ: ТОП КРАЩИХ ДОРАМ, ЯКІ ВАРТО ПОДИВИТИСЯ
  • Post category:Кіно

Дорама – хитре слово, за яким ховається новий жанр азіатських серіалів, який стрімко увірвалися в наше життя.

Корейські дорами – нове явище для любителів скоротати вечір за парочкою епізодів цікавого серіалу.

Корейські дорами складаються, як правило, з 12-16 серій та чіпляють глядача змістовним сценарієм, відточеним гумором і емоційною грою акторів.

Що найчастіше лежить в канві сюжету? Палітра різноманітна: тут є історії про школярів, студентів, спортсменів, закоханих людей і їх суперздібності, про детективні розслідування й навіть про містичні явища. Таке різноманіття не залишає вибагливим серіаломанам жодного шансу заявити «не моя тема» – вибрати улюблений жанр дійсно є з чого.

Читайте також: ТРАДИЦІЙНА КУХНЯ КОРЕЇ: 10 СТРАВ, ЯКІ НЕОБХІДНО СКУШТУВАТИ

корейські дорами
Кадр із дорами “О, моя Венера”

Корейські дорами нашому глядачеві стали відомі досить давно, але можна сміливо сказати, що піку своєї популярності вони досягли саме зараз. Причому, всупереч розхожій думці, цікавляться ними глядачі різного віку, а не тільки підлітки.

Емоційність, реалістичність і комічність – незаперечні переваги, які мають корейські дорами. Можна припустити, що в цьому криється одна з причин їх популярності. У центрі сюжету, як правило, виявляються почуття, переживання та інші хвилюючі аспекти людських взаємин.

Окремо варто відзначити вміння творців ідеально підбирати акторів відповідно до особливостей персонажів. Ну, і звичайно, не відстає музичний супровід, що додає фінальний яскравий штрих до образу якісного серіалу.

Читайте також: ФІЛЬМИ ПРО КОХАННЯ: РОМАНТИЧНИЙ ТОП-10 НА ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

корейські дорами
Кадр із дорами ” Все в порядку, це любов”

Корейські дорами переважно не мають вульгарності, сцен насильства, жорстокості і нецензурних виразів, що дозволяє дивитися їх всією сім’єю – безсумнівний плюс. У них практично немає постільних сцен, а головні герої рідко зливаються в пристрасних поцілунках. Зазвичай все це замінюється милим дотиком губ до чола або чимось подібним. У Кореї важливо дотримуватися дистанції між людьми – цю особливість культури якраз відображає кінематограф.

Тонкий гумор, щирість і природна краса дозволяють поринути в оригінальний новий світ і розбавити звичні американські ситкоми.

Корейські дорами: топ кращих дорам

Дорама – це азіатська назва телесеріалів. Походить воно від англійського слова drama, але на екрані зовсім не обов’язково твориться щось драматичне: корейські дорами в жанрі жахи й комедії теж зустрічаються.

Ми підготували топ кращих дорам, які обов’язково варто подитися.

Поки ти спиш / Dangshini jamdeun saie

топ кращих дорам

Читайте також: ВІДМІННІ СЕРІАЛИ ЗА МОТИВАМИ КНИГ. ТРЕЙЛЕРИ

Глядач знайомиться з Нам Хон Чжу, дівчиною, яка має незвичайними здібностями. Колись вона нічим не відрізнялася від своїх одноліток і була щасливою дитиною. Але чим старше вона ставала, тим частіше починала бачити дивні сни. І через якийсь час вона стала усвідомлювати, що це не кошмари, як вона довго думала, а передбачення.

корейські дорами

Читайте також: 5 КРАЩИХ АНІМЕ ВІД МАКОТО СІНКАЯ

У своїх снах головна героїня бачить трагічне майбутнє людей. І якщо нічого не робити, то вони обов’язково загинути. В цей же час в її житті з’являється молодий прокурор на ім’я Чон Чже Чхан. Він довіряє дівчині й готовий їй допомогти. Захисник правосуддя готовий зробити все, що в його силах, щоб змінити реальність і врятувати невинних людей від злої долі.


Приречений любити тебе / Woonmyungcheoreom neol saranghae

топ кращих дорам

Корейські дорами про кохання настільки різних людей дуже популярні. Красивий молодий чоловік управляє успішною компанією й робить постійні спроби отримати руку й серце давньої коханої. Друга героїня ж не відрізняється якимись даними: звичайна зовнішність, несміливий характер, нехитра робота. До того ж і вона давно страждає від нерозділеного кохання до знайомого, але у долі є зовсім інші плани.

За збігом обставин молоді люди зустрічаються і проводять ніч разом. Але подібний випадок не тягне, на їхню думку, до будь-яких подальших зобов’язань. Коханці мають намір розлучитися і забути про цей факт назавжди, але, через деякий час, героїня починає підозрювати недобре. І справді, лікарі констатували вагітність.


О, моя Венера / O Ma-i Bi-neo-seu

топ кращих дорам

Кан Джу-Ин – адвокат зі стажем, яку друзі й колеги називають Попелюшка-Бунтарка. Хоча, в плані зовнішності, Попелюшкою її назвати складно: вона далеко не красуня, до того ж пухкенька. Втім, Джу-Ин не завжди була такою. Просто через невдале кохання й сімейні проблеми вона перестала доглядати за собою, ось і перетворилася в неповоротку квочку. Але хто сказав, що у неї немає права на власне щастя? А якщо до того ж на тебе практично «з неба» звалюється до біса сексуальний фітнес-тренер.


Все в порядку, це любов / Gwaenchanhah, Sarangiya

топ кращих дорам

Головним героєм стрічки є простий корейський хлопчина Чан Чже Йоль, що страждає синдромом надмірної турботи про власне фізичне здоров’я. Він працює ді-джеєм на місцевому радіо, а у вільний час намагається навчитися бути справжнім детективом.

З його хворобою намагається впоратися красива молода дівчина Чжи Хе Су, яка завжди мріяла стати висококваліфікованим медичним фахівцем. Вона не любить копатися в людських органах або займатися заповненням медичних карток, і тому своїм покликанням Хе Су вибирає психіатрію.

Вони не шукали зустрічі, але доля звела двох, здавалося б, абсолютно різних людей, і тепер їх життя назавжди пов’язані. У серіалі присутня як драма, так і елементи комедії.


Школа Мурім / Moo-lim-hak-kyo

топ кращих дорам

Молодий хлопець Юн Ши У, в далекому дитинстві залишившись сиротою, зовсім не пам’ятає нічого про своє минуле й батьків. Минуло чимало років, наш герой подорослішав і тепер є лідером популярної в Кореї групи «Мебіус». Неймовірна популярність і впізнаваність зробила хлопця дуже зарозумілим. Однак не все так добре – хлопець страждає хворобливими приступами втрати слуху, проти яких медицина виявляється безсила.

Ван Чи Анг – син Ван Хао, президента групи найбільших компаній на території Китаю. З дитинства звик до розкішного життя й прислуги, Ван Чи Анг виріс зіпсованим і вкрай егоїстичним.

корейські дорами

Волею випадку життєві шляхи двох молодих людей перетинаються, і їх зустріч, цілком очікувано, закінчується сваркою. Наші герої ще не здогадувалися, що незабаром доля зведе їх знову – хлопці виявляться учнями таємничої школи Мурім, надійно захованої в лісовій глушині, метою якої є моральне, духовне та фізичне виховання молоді, а також підготовка учнів до дорослого життя. Але все виявляється не так просто, адже вчать в ній досить суворими методами.


Людина з зірки / You Who Came From the Stars

топ кращих дорам

Крім того, що він інопланетянин, він ще й красень. А ще хлопець володіє неймовірними здібностями, якими людині володіти не під силу. У його арсеналі є унікальний загострений зір, який, можливо, перевершує орлиний, неймовірний слух і можливість пересуватися з неймовірною швидкістю. До людської раси хлопець не має абсолютно ніяких почуттів. Він не перейнявся до людей повагою, і відноситься до всіх скептично. Для нього люди – примітивні істоти, підвладні емоціям. Він вважає себе вище їх, тому що вони не володіють такими здібностями, які є у нього, але підвладні почуттям і пристрасті. Але все змінюється, коли він зустрічає молоду й талановиту актрису.


Нащадки сонця / Taeyangui hooye

корейські дорами

“Нащадки сонця” однозначно належать до топ кращих дорам. Серіал розповість неймовірну історію кохання двох абсолютно протилежних молодих людей, кожен з яких по своєму бореться за життя людей.

Молодий хлопець Ю Сі Джин – капітан Південнокорейського підрозділу спеціального призначення «Альфа», який незважаючи на свій вік уже зарекомендував себе як досвідчений боєць.

корейські дорами

Кан Мо Ен – молодий талановитий лікар престижної клініки, що працює за сумісництвом телеведучою на популярній програмі про здоров’я. Така бурхлива діяльність і постійна зайнятість зовсім не залишають нашій героїні шансів на особисте життя, але одного разу доля підносить справжній сюрприз, познайомивши дівчину з красенем військовим на ім’я Ю Сі Джин. Абсолютно різні люди закохуються одне в одного з першого погляду. Ось тільки чи зможе зрозуміти молода дівчина-лікар, для якої в боротьбі за життя пацієнта немає компромісів, того, хто, так само як і вона, рятує людей, які потрапили в біду, ось тільки ціна його дій часом буває занадто велика.


Лікарі швидкої / Emergency Couple

корейські дорами

В двадцять років молодий студент медичної школи Чан Мін і дівчина-дієтолог Чжин Хі закохуються один в одного й одружуються, незважаючи на сильний батьківський опір з боку нареченого. Юнак походив з багатої родини впливових лікарів, які вважають, що така особа є негідною пасією для їх сина. Тому відразу після заручин перестають фінансово забезпечувати свого дорослого неслухняного сина. Щоб якомога швидше почати заробляти гроші, Чан Мін відмовляється від свого бажання бути лікарем і стає звичайним фармацевтичним продавцем. Він морально страждає на своїй новій посаді, а його наречена придбала комплекс неповноцінності через те, що родичі чоловіка дивляться на неї скептично, зневажливо і зверху вниз. В ході частої емоційної боротьби молоді люди приймають обопільне й гірке рішення подати на розлучення.

Через 6 років Чан Мін повертається в медичну школу, щоб виконати свою мрію і вступити в інтернатуру, однак Чжин Хі поставила собі таку саму мету. В кінцевому підсумку, вони стикаються один з одним в якості стажистів, які працюють в одній лікарні. Тепер їм доведеться спільно співпрацювати в відділенні швидкої допомоги протягом 3-х місяців.


Міський мисливець / Siti hyunteo

корейські дорами

До топ кращих дорам належить і серіал “Міський мисливець”. Лі Юн Сон з самого раннього дитинства займався собою. Він навчався у майстрів популярним бойовим мистецтвам. Також головний герой познайомився з навичками володіння зброєю. Лі Юн Сон ніколи нічого не знав про своїх справжніх батьків. Вся правда стала відома молодій людині тільки до його сімнадцяти років. Після цього головний герой серіалу «Міський мисливець» вирішив докорінно змінити власне життя. Він ретельно підготувався до цього моменту. Лі Юн Сон відправляється в Сеул. Спочатку може здатися, що він постарається знайти тут свою рідну маму. Насправді молодий чоловік переслідував зовсім іншу мету. Хлопець відправиться на пошуки п’ятьох людей, з-за яких сильно постраждала його сім’я.


Повелитель сонця / Joogoonui Taeyang

корейські дорами

У серіалі йтиметься про жінку, що бачить примар і чоловіка, який згодом почав в це вірити. Чжу Чжун Вон справжній менеджер, він все переводить у грошовий еквівалент, навіть відносини. А Те Гон Шиль працює звичайною секретаркою і її легко можна змусити заплакати. Волею випадку вона знаходить можливість бачити духів. Після цього, її постійною супутницею стає безсоння. Історія про те, що віра в потойбічний світ і невагомих духів можлива навіть в наш цинічний час, де вже не залишилося місця для чарівництва.

Як Вам наш топ кращих дорам? Приємного перегляду!


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь