You are currently viewing ЯКИЙ ОДЯГ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ЧОЛОВІКАМ? 10 МОДНИХ РЕЧЕЙ

Для чого вбирається-одягається сучасна жінка? За логікою речей – щоб бути привабливою, виділитися й подобатися чоловікам. Але ж який одяг не подобається чоловікам? Часто покупка модних новинок стає маніакальною пристрастю, і в гонитві за модою жінки забувають про почуття міри й стилю, про те, що їм підходить, а що ні, і прагнуть за всяку ціну дістати жадану річ. Але, як з’ясувалося, гламурні дівчата, на яких одягнуто все найкраще і все відразу, а також жінки, що метаються в пошуках наймоднішого одягу, чоловіків дратують і смішать. І далеко не кожен модний тренд жіночого одягу чоловіки схвалюють. Десятка найбільш неулюблених речей, які чоловіки не хотіли б бачити на жінках, виглядає так:

Який одяг не подобається чоловікам?

Рожевий колір
Виявляється, колір також відіграє важливу роль, і більшість чоловіків відзначають, що їм не подобається одяг рожевого відтінку «барбі». Він надмірно зухвалий і підходить хіба що маленьким дівчаткам.

Читайте також: МОДНЕ ВЗУТТЯ, ЯКЕ ВБИВАЄ ЖІНОЧНІСТЬ

який одяг не подобається чоловікам

Кюлоти
Кюлоти – це безформні, короткі штани з довжиною до коліна або до щиколотки. Класичний варіант кюлот розрахований на широкі штанини і високу посадку. Він не подобається чоловікам через нестандартність довжини, яка візуально укорочує фігуру, роблячи її досить округлої. Дівчатам з повними стегнами краще не носити такі моделі, а якщо без цього ніяк – то потрібно надягати кюлоти з високим каблуком. Крім цього, в кюлотах не можна роздивитися красиву фігуру і стрункість ніг. Чоловіки відгукуються про кюлоти, як про «ще не брюки, але вже не спідниця».

Рвані джинси
Рвані джинси не подобаються, не тільки чоловікам, але і багатьом дамам. У їхньому уявленні: «Як може сучасна жінка надіти таке “лахміття” й “неподобство”? Деякі чоловіки, жартуючи, пропонують матеріальну допомогу дівчатам у рваних джинсах або голку з нитками.

Кольорове хутро
Все частіше можна на вулицях зустріти дівчат в шубах зі штучного яскравого хутра. Але чоловіків цей тренд не вражає: вони часто відзначають, що кольорове хутро асоціюється з дитячим одягом, виглядає несерйозно, а в деяких випадках неадекватно.

Читайте також: МОДНІ ТРЕНДИ 2020 ВЕСНА-ЛІТО: 10 МОДНИХ РІШЕНЬ

який одяг не подобається чоловікам

Яскраві колготки
Яскраві колготи – ще один пункти у підбірці “Який одяг не подобається чоловікам?” Багато дівчат вважають, що яскраві колготи гармонійно доповнюють їх образ. Але представники сильної статі з пересторогою дивляться на таких красунь. Вони з осторогою ставляться до такої сміливості й навіть побоюються даму в таких яскравих колготах, вважаючи її неврівноваженою, навіженою особливою. Невідомо, що у такої дівчини в голові, якщо вона загорнула свої ніжки в настільки яскравий аксесуар.

Об’ємні сумки
Величезні сумки навівають асоціації з тим, хто торгує одягом, і ніяк не підходять крихким красуням. Представницям прекрасної статі не пристало носити тяжкості, тим більше що великогабаритні сумки псують весь зовнішній вигляд.

Сандалі-гладіатори
Велика кількість ремінців і безглузде поєднання відкритих ніг і високих халяв «приземляються» дівчат, візуально скорочують ноги й роблять їх стопи непомірно великими. Все це в купі й відлякує чоловіків від дівчат в таких сандалях.

Читайте також: 7 МОДНИХ СПОСОБІВ ВІЗУАЛЬНО ПОДОВЖИТИ НОГИ

який одяг не подобається чоловікам

Оверсайз
«З чужого плеча», «Купила на виріст» – так відгукуються чоловіки про одяг вільного крою. Оверсайз вже давно в моді й не думає покидати тренди, проте до цих пір багато представників сильної статі не можуть його зрозуміти та прийняти.

Сукня-комбінація
Універсальна модель, яка зараз дуже популярна й так подобається жінкам, категорично не приймається багатьма чоловіками. У більшості цей одяг (який, до речі, виглядає вельми спокусливо), викликає асоціації з нічною сорочкою.

Речі в білизняному стилі
Чоловіки за своєю природою – власники. Їм не подобаються жіночі речі в білизняному стилі, оскільки вони не хочуть бачити свою обраницю в інтимному домашньому одязі, який вона надягає лише для нього єдиного. Ревнощі проявляються ще й тим, що речі в білизняному стилі занадто відкриті й сексуальні.

Читайте також: БАЗОВИЙ ГАРДЕРОБ: 10 РЕЧЕЙ, ЯКІ ПОТРІБНО КУПИТИ

який одяг не подобається чоловікам

Тепер ви знаєте, який одяг не подобається чоловікам. Дівчатам варто пам’ятати, що класичний гардероб і одяг, який залишає для чоловіків можливість пофантазувати, буде доречний завжди. Використовуйте класичні брюки та спідниці оптимальної довжини, і використовуйте поради професіоналів, щоб ваші дефіле вулицями міста викликали лише захоплення.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь