Ви зараз переглядаєте СУМІСНІСТЬ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ – ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП СУМІСНОСТІ

Кожна людина хотіла б створити сім’ю раз і назавжди, і для цього багато хто хоче більше дізнатися про сумісність знаків Зодіаку. Дехто вважає астрологію дурним заняттям, проте вона розкриває тип особистості, риси характеру та інші характеристики, і ставить їх в порівняння з іншими представниками.

Сумісність знаків Зодіаку

Буває, що люди повна протилежність один одному, у них різні погляди і темпераменти. У таких випадках у них не зможуть скластися гармонійні любовні відносини, а такий шлюб швидко розпадеться. Однак ідеальної сумісності не буває, кожна людина індивідуальна. Але зірки можуть показати правильний напрямок – у цьому й допоможе гороскоп сумісності. Тепер розглянемо сумісність знаків зодіаку по їх стихіям.

Любовна сумісність вогняних знаків (Овен, Лев, Стрілець)

З ОВНАМИ відносини точно стануть незабутніми, але … дуже складними. Шлюб стане по-справжньому міцним тільки в тому випадку, якщо цей знак навчиться поступатися або вибере собі в якості супутника життя Водолія (у такого союзу буде багато спільних ідей), Ваги (взаємне доповнення якостей один одного) або Скорпіона (сильний творчий союз).

Овни потребують терплячого партнера. Цікаво, що Овен і Овен – це одна з найбільш міцних спілок, де партнери «живлять» один одного. Такі знаки можуть часто лаятися й чинити так, після чого довго будуть «шрами» в душі. Але з часом шлюб стане набагато міцніше. Також такі знаки, як Козеріг і Діва, можуть підійти для Овнів, тому що Козероги дуже спокійні, а Діви люблять пригоди.

Читайте також: ТАЛІСМАНИ ДЛЯ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ: ГОРОСКОП КАМЕНІВ

Сумісність знаків Зодіаку
Сумісність знаків Зодіаку – любовний гороскоп сумісності

Люди, що народилися під знаком ЛЕВА, надмірно вимогливі й себелюбні, тому для них особливо важливо враховувати сумісність знаків Зодіаку в любові та шлюбі. Наприклад, Діви обожнюють Левів, оберігають їх і завжди залишаються щирими, вони готові терпіти всі недоліки в характері Левів. До того ж, якщо Левом буде жінка, а чоловік – Дівою, то відносини будуть дуже довгими. Козероги здатні трохи притримати запальність партнера, а Водолії підкорять своєю здатністю досягати мети. Саме ці знаки варто вибирати собі в партнери.

СТРІЛЬЦІ незалежні й швидко втрачають інтерес до партнерів, але відрізняються великою обдарованістю. Крім того, люди, що народилися під цим знаком Зодіаку, велику увагу приділяють виконанню подружнього обов’язку й з часом доводять партнерів, які не збігаються з ними за темпераментом. Леви точно зрозуміють Стрільців без слів і будуть підтримувати в будь-яких починаннях. Стрільці люблять свободу і мати хороших друзів. Надати підтримку, дати любов зможуть також представники знаку Рак.

Добрими відносини будуть і з чоловіками Близнюками – цей знак Зодіаку також у шлюбі вважає за краще хаос і стихійність. Також Водолії є сімейними знаками, на які варто звернути увагу Стрільцям. Стрільці й Водолії – це відмінні партнери в бізнесі, між якими завжди буде хороша підтримка та розуміння.

Читайте також: ЯКА КІШКА ВАМ ПІДХОДИТЬ ЗА ЗНАКОМ ЗОДІАКУ

як підтримати чоловіка
Сумісність знаків Зодіаку – любовний гороскоп сумісності

Ідеальна пара для земних знаків (Діва, Козеріг, Тілець)

ДІВИ дуже вимогливі до свого чоловіка, причому, чим сильніше любов, тим вище вимоги. З егоїстичними знаками краще взагалі не зв’язуватися, але варто спробувати щастя з Тільцями (мир і спокій у відносинах), Терезами (схожість характерів), Рибами (інтелектуальна сумісність) і Козерогами (повна гармонія у відносинах).

Також такі знаки, як Діва, легко знайдуть спільну мову з людьми-Левами. Особливо, якщо чоловік-Діва, а жінка-Лев, адже ці чоловіки мають хороше почуття гумору, а жінки будуть захоплюватися ними. Діви дуже добре доповнюють недоліки Левів.

Для КОЗЕРОГА любов стоїть далеко не на першому місці, для них у відносинах важливе взаєморозуміння й дотримання меж. Їм варто попрацювати над власною незалежністю і довіритися Тільцям (вони розтоплять «крижане» серце), Дівам (вони будуть підтримувати стриманість у відносинах) і тим же Козерогам (спокій, розміреність, взаємоповага).

Жінкам-Козерогам підходить той чоловік, який готовий протистояти їхній нерішучості. Їм потрібна «підзарядка» для того, щоб зробити потрібний крок у своєму житті. Тому Козерогам потрібен партнер, народжений під знаком Овен, Лев або Стрілець (вогненні знаки).

як підтримати чоловіка
Сумісність знаків Зодіаку – любовний гороскоп сумісності

ТІЛЬЦІ люблять домінувати у відносинах і ретельно вибирають ідеального чоловіка. Найбільш вигідний союз буде з Дівою: перший буде ставити мету, а другий – розробляти план дій для її досягнення. Головне пам’ятати, що Діва – не надто терплячий знак, тому всі витівки Тільця прощати точно не буде. Тельці злегка егоїстичні й чимось схожі на людей-Дів. Вони потребують «яскраву» й життєрадісну людину, здатну підняти настрій в будь-який момент і принести позитивні емоції.

Тільцям також підходять Терези, бо вони завжди зможуть підлаштуватися під свого партнера. На жаль, Тільцям підходять тільки таких два знаки, оскільки з іншими можуть бути часті конфлікти й непорозуміння. Але пам’ятайте, що все залежить тільки від вас.

Гороскоп сумісності для повітряної стихії (Водолій, Близнюки, Терези)

Жінки ВОДОЛІЇ часто закохуються сумирно, але їм не варто страждати, а потрібно сконцентруватися на тих, хто любить їх. Наприклад, на Овнах, які не будуть порушувати інтереси партнера, але плавно візьмуть командування в свої руки. Сумісність знаків Зодіаку в любові й шлюбі також висока зі Стрільцями, які здатні в хорошому сенсі «приструнити» Водолія. Ідеальні відносини будуть і з Близнюками – такі партнери не виносять емоційних розборок і поважають інтелект Водоліїв.

Також Діва, Риби і Скорпіон добре підходять представникам цього знаку.

Сумісність знаків Зодіаку
Сумісність знаків Зодіаку – любовний гороскоп сумісності

Для людей, народжених під знаком БЛИЗНЮКИ, підійдуть Водолії. Такі знаки знайдуть спільну мову між собою за найкоротший термін і будуть відчувати симпатію. Близнюки – це комунікабельні люди, які люблять бути в центрі уваги й спілкуватися з цікавими людьми в будь-який час доби. Тому найкраща пара для них – це товариська, відкрита і весела людина. Новаторство Водолія і багатогранність Близнюків дозволять досягти небувалих висот, а партнер Близнюки створить ідеальне середовище для веселощів, шуму та генерації божевільних ідей.

Цей знак постійно сумнівається, це стосується і почуттів. Такі дівчата часто вибирають або сліпих залицяльників, з якими поступово стає нудно, або пасивних агресорів, які постійно з’ясовують стосунки. Тому найкращий чоловік по знаку Зодіаку для Близнюків – Стрілець, який володіє своїм настроєм.

ТЕРЕЗИ – дуже вірні знаки, здатні зробити все для своєї коханої людини. Терези мають велику потребу в знаку, який буде надавати підтримку, не критикувати за помилки. Найбільш підходящі знаки – це Риби, Стрільці. Але Риби найчастіше заплутані в собі, тому шлюб буде інфантильним, але досить міцним. А щоб утримати Стрільця, слід бути акуратними і не нав’язувати партнерові думки про весілля й дітей.

Але Терези – це самий «універсальний» знак Зодіаку, який в шлюбі і любові сумісний практично з усіма іншими знаками. Незважаючи на здатність приймати людей такими, якими вони є, терпіння Терезів обмежене, тому важливо в стосунках не забувати про себе.

гороскоп сумісності
Сумісність знаків Зодіаку – любовний гороскоп сумісності

Любовна сумісність водних знаків (Скорпіон, Риби, Раки)

Таким знакам, як СКОРПІОН, підходять Козероги. Звичайно, стихії абсолютно різні, але за характером вони підходять один одному. У шлюбі чи стосунках не повинно бути непорозумінь і недомовок. Відносини будуть хорошими і триватимуть досить довго. На другому місці стоять Ваги і Риби.

Головна проблема Скорпіона – бажання встановлювати свої правила. Над цією особливістю доведеться попрацювати, і тоді цілком імовірний щасливий результат подій з Дівами і Терезами, які злегка урівноважать ваш «командирський» характер.

РИБИ здатні бачити любов партнера там, де її немає. Варто навчитися не додумувати за інших, а бачити реальний стан речей. Цьому знаку відмінно підійдуть Терези, Козероги, які оцінять здатність Риб розуміти без слів, і Скорпіони, які завжди будуть поруч і підтримають в будь-яких ситуаціях.

Представникам знака Риби чудово підійдуть також Риби, оскільки завжди знайдуться теми для розмови, заняття. Якщо говорити про інші знаки, то Тільці теж хороший варіант. Вони зможуть принести натхнення і завжди мотивувати. Стрільці можуть стати і другом, і парою. Риби мають шанс зробити правильний вибір, виходячи з особистих потреб.

факти про шлюб
Сумісність знаків Зодіаку – любовний гороскоп сумісності

РАКИ часто бояться любові, але дуже на неї чекають. Вони мають слабко виражені, але все ж садистські нахили, через що часто грають з почуттями партнера. Гороскоп сумісності говорить, що найкраще Ракам підходять Козероги. Але тут однозначно доведеться попрацювати над собою і знаходити компроміси, відсувати на задній план заздрість до успіхів партнера і не вимагати постійної уваги – це забезпечить ідеальні відносини.

Раки – сімейні та емоційні знаки. Їм підійде також Рак на роль підходящого партнера або ж цілеспрямований, але злегка егоїстичний Водолій. Водолії часто думають тільки про свої проблеми і не завжди відповідальні. Раки цінують тих, хто несе відповідальність за свої вчинки і йде на все заради сім’ї.

Залишити відповідь