9 СЕРІАЛІВ ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ ПОЛАМАТИ ГОЛОВУ
  • Post category:Кіно

Детективний жанр один з найпопулярніших на сьогоднішній день. Він характеризується складним, заплутаним сюжетом, захоплюючим процесом розслідування і обов’язково загадками, які персонаж розгадує разом з читачами чи глядачами. А якщо це один з детективних серіалів, розтягнутих на кілька неперевершених сезонів, то задоволення на довгий час забезпечено.

Ми зібрали для вас добірку з 9 відмінних серіалів, які змусять прямо-таки прилипнути до екрану!

Готем (2014 – 2019) Підбірка серілів для любителів поламати голову

Читайте також: ПІДБІРКА ФІЛЬМІВ ДЛЯ ЛІНИВОГО ВЕЧОРА НЕДІЛІ

Якщо ви фанат фільмів і коміксів про Бетмена, то обов’язково подивіться цей серіал. В інших творах найчастіше Брюс Уейн демонструється глядачам вже у зрілому віці, а дитинство його освітлено досить слабо. Ви по-новому зможете поглянути на історію дорослішання Темного лицаря Готема. Ви побачите безліч знайомих персонажів – як злочинців, так і позитивних героїв. У центрі оповідання виявляється ще молодий комісар Гордон, який намагається боротися зі злочинним світом похмурого міста.

Шерлок (2010 – теперішній час)Кадр із серіалу Шерлок

Ледь не найвідоміший із детективних серіалів – “Шерлок” з Бенедиктом Камбербетчем та Мартіном Фріманом в головних ролях. Що буде, якщо витягнути Шерлока Холмса з вікторіанської епохи і помістити його в наші дні? Цей трюк провернули сценаристи серіалу “Шерлок”, і вийшло у них зовсім непогано! Сучасний Шерлок Холмс щосили користується логікою, аналізом, дедукцією, а також технологіями. Разом зі своїм сусідом і другом Джоном Ватсоном вони розкривають найскладніші справи, з якими не впорається Скотланд-Ярд.

Справжній детектив (2014 – теперішній час)9 серіалів для любителів поламати голову

Кожен сезон цієї стрічки – самостійна історія зі своїми персонажами, а їх сюжети ледь не найтрагічніші із серіалів в нашій підбірці.

У першому сезоні дія постійно переміщається між різними часовими проміжками. У центрі сюжету – серія жорстоких ритуальних вбивств, яку належить розкрити чотирьом детективам.

Другий сезон розповідає про історію трьох офіцерів з різних поліцейських департаментів. Один з них випадково виявляє труп глави адміністрації міста, а двоє інших розслідують це загадкове вбивство.

Як і в першому сезоні, історія переміщається між декількома тимчасовими періодами. Двоє детективів намагаються знайти зв’язок між недавнім жорстоким вбивством і таємничим зникненням дітей 30 років тому.

Мислити як злочинець (2005 – теперішній час)9 серіалів для любителів поламати голову

Читайте також: ІНТРИГА В ФІЛЬМАХ: ТОП 10 КІНОКАРТИН

Серіал розповідає про роботу спецвідділу ФБР, який займається вивченням психології злочинців. В ході розслідувань вони виявляють закономірності поведінки у маніяків, грунтуючись на досвіді і статистиці.

Лютер (2010 – теперішній час)Кадр із серіалу Лютер

Служба детектива Джона Лютера небезпечна і важка – він займається розслідуванням тяжких злочинів. Не завжди йому вдається затримати злочинця за допомогою законних методів, але що поробиш: з вовками жити – по-вовчому вити. Лютер самозабутньо займається своєю роботою. Не те що вона йому так подобається, просто у нього до цього відмінні здібності. Через постійну зайнятість у нього проблеми в особистому житті. А деякі нечисті на руку колеги зовсім не в захваті від того, що їх брудні справи ось-ось вийдуть назовні.

Ганнібал (2013 – 2015)9 серіалів для любителів поламати голову

Доктор Ганнібал Лектер – видатний психоаналітик, до якого за допомогою часто звертається профайлер з ФБР Вїлл Грем. Кожен з цих людей має унікальний розум і відмінно розбирається в психології. Ось тільки доктор Лектер веде дуже складну подвійну гру. Як далеко він готовий зайти в ній?

Детективне агентство Дірка Джентлі
(2016 – 2017)9 серіалів для любителів поламати голову

Тодд спокійно працював коридорним в готелі, поки на його роботі не відбулося вбивство. Через серію обставин йому довелося стати напарником ексцентричного детектива Дірка Джентлі. Разом вони повинні розгадати велику таємницю і при цьому залишатися непохитними перед обличчям небезпеки.

Кістки (2005 – 2017)Кадр із серіалу кістки

Центральними героями серіалу є доктор антропології Темперанс Бреннан і спеціальний агент ФБР Сілі Бут. Разом вони розслідують вбивства, після яких тіла жертв перебувають в дуже плачевному стані. Тільки команда досвідчених фахівців під керівництвом головної героїні може змусити кістки знову заговорити …

Фарго (2014 – теперішній час)9 серіалів для любителів поламати голову

У маленькому провінційному містечку Беміджі всі один одного знають. Але спокій жителів порушує приїзд загадкового незнайомця на ім’я Лорн Мальво. Він приніс з собою хаос та руйнування, жорстокість цієї людини не знає кордонів. Для страхового агента-невдахи Лестера Найгаарда знайомство з Лорном стає поворотним моментом у житті. Ця зустріч дозволила забитій людині знову переродитися, правда не в того, кого він чекав.


Ми у FACEBOOK
Приєднуйтесь до нас


Залишити відповідь