ЯК ЗРОБИТИ ІНСТАГРАМ ЧОРНИМ – ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ ТЕМНОГО ФОНУ

Використовувати стандартний додаток Інстаграм зі стандартним оформленням це занадто нудно. А як зробити Інстаграм чорним? Давайте розберемося.

Перед тим, як ви дізнаєтеся як зробити Інстаграм чорним, ми розповімо для чого взагалі потрібна чорна тема, її переваги та недоліки

Для чого потрібна темна тема Instagram

Така фішка буде до душі любителям погортати стрічку Інстаграм в нічний час доби. Темний інтерфейс не тільки приглушує світло і яскравість від додатка, а й знижує негативний вплив на очі в нічний час доби. Нічна тема виглядає як звичайний чорний фон з контрастними буквами і зображеннями.

Переваги та недоліки чорної теми

Темна тема в Інстаграм має свої переваги та недоліки. І перед тим, як дізнатися як зробити Інстаграм чорним, радимо вам ознайомитися з ними.

Переваги чорної теми:

 • зменшення споживання енергії заряду акумулятора на матриці OLED, AMOLED;
 • темні теми можуть знижувати напругу на очі й зір в цілому в умовах недостатньої освітленості або повної її відсутності.

Читайте також: ЯК ВИДАЛИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС INSTAGRAM, FACEBOOK, GMAIL

Як зробити Інстаграм чорним

Недоліки чорної теми:

 • не несе позитивного ефекту на очі під час читання в деяких ситуаціях, а саме, коли забагато зовнішнього світла;
 • не впливає на енергозбереження на звичайних LCD дисплеях;
 • темна тема створює 100% контраст між текстом і заднім фоном, тому нам важче сприйняти текст, зображення і як наслідок очі подразнюються.

Висновок: темні теми найбільш корисні, коли недостатньо освітлення або якщо немає потреби читати велику кількість тексту.

Кому доступна чорна тема Instagram

Чорною темою Instagram можуть скористатися користувачі мобільних пристроїв з системою Android 10 версії або iOS від 7 до 13, після оновлення програми до останньої версії. Причому всупереч звичайній практиці новий дизайн став доступний спочатку на Android, і тільки потім iOS. Андроїд давно використовував темні теми для додатків Вконтакті, так що все це плавно перетікає і на іншу систему.

Як зробити Інстаграм чорним

Dark Mode Instagram– офіційна назва «темного» нововведення, є для деяких девайсів з системою Android 9 Pie.

Як зробити Інстаграм чорним

При зміні теми на чорну весь фон додатку стає темним. В налаштуваннях самого додатка ви не знайдете кнопку перемикання теми зі світлої на чорну. Параметри залежать від виставлених на телефоні.

Як зробити Інстаграм чорним на Айфон

 • Перейдіть в налаштування пристрою.
 • Знайдіть розділ Екран і яскравість.
 • У Оформленні  можна вибрати яка тема буде основною – Світла або Темна. Далі вказати, як буде відбуватися перемикання – автоматично чи ні. І виставити параметри зміни теми. Наприклад, світле оформлення може бути встановлено від заходу до світанку. Або в певні години.

Тепер оформлення Інстаграм буде залежати від ваших налаштувань. Якщо ви хочете, щоб воно завжди було чорне, то виберіть основне оформлення пристрою Темне.

Як зробити Інстаграм чорним

Ця інструкція підійде для тих, у кого операційна система iOS не нижче 13. Для всіх інших потрібно використовувати інверсію кольору. Але саме зображення і всі кольори будуть спотворені. Якщо вас це не лякає, то ось інструкція:

 • Відкрийте налаштування телефону. І перейдіть в розділ Основні.
 • Відкрийте Універсальний доступ. І перейдіть до підрозділу Адаптація дисплея. У ньому є пункт Зір.
 • Увімкніть Інверсію кольору.

Як зробити Інстаграм чорним на Андроїд

 • Перейдіть в налаштування пристрою.
 • Знайдіть розділ Екран і в ньому підрозділ Додатково.
 • Натисніть на пункт «Тема пристрою». І виберіть варіант – Темна.
 • Тепер Інстаграм буде автоматично ставати темним залежно від часу доби.

Додаток Інстаграм пропонує тільки стандартні настройки інтерфейсу. Тобто ви не можете змінювати їх на свій розсуд. Але ви можете змінювати вид інтерфейсу пристрою, з якого користуєтеся додатком. І Інстаграм буде автоматично підлаштовуватися під ваші уподобання.

Якщо вам потрібен розмір шрифту побільше, то виставить потрібні параметри на своєму телефоні або планшеті в налаштуваннях. Те ж саме стосується жирності шрифту.

Як зробити Інстаграм чорним

Як прибрати чорну тему в Інстаграм

Інстаграм – дуже популярна соціальна мережа. Більшість користувачів проводять там понад дві години на добу, що вже говорити про блогерів і знаменитостей.

Всі, звичайно, звикли до світлого оформлення і швидше хочуть все змінити на нову, нічну тему. Але всі люди різні й щось нове швидко приїдається і не здається аж таким цікавим та незвичним. Алгоритм активації нічного відображення ми вже привели вам, а як же все повернути на круги своя і знову перегортати «світлу» стрічку Інстаграм?

Все дуже просто: в налаштуваннях шукаємо «Екран» – «Яскравість» – «Нічний режим». Після чого вимикаємо нічний режим. Все також оновлюється, і ви отримуєте знову світле відображення ваших улюблених соціальних мереж.

Наявність темної теми на пристроях – це не модна фішка. Це турбота про ваше здоров’я. Чим менша яскравість екрану, тим менше навантаження відчувають ваші очі. Та й користуватися додатками в умовах низької освітленості з чорним оформленням зручніше.

Залишити відповідь