Ви зараз переглядаєте ТУРЕЦЬКІ СЕРІАЛИ ПРО КОХАННЯ – 10 НАЙРОМАНТИЧНІШИХ ПРИГОД
  • Категорія запису:Кіно

Чим примітні для нас турецькі серіали про кохання? Ставленням чоловіка і жінки один до одного, повагою до старших, до батьків. Нехай в житті не завжди воно так, але дійсно ми бачимо досить привабливий еталон. А ще тут божевільно красиві чоловіки! Тому ми вирішили вивчити відгуки і зібрати в одному огляді десять кращих турецьких серіалів. Гарантуємо – відірватися від них ви вже не зможете!

Турецькі серіали про кохання

Колоритна східна культура завжди привертала увагу європейців, можливо саме в цьому і криється причина величезної популярності турецьких серіалів. Пишність пейзажів, непередбачувані сюжети і талановита акторська гра підкорили більшу глядацьку аудиторію. Зустрічайте найкращі турецькі серіали про кохання!

Читайте також: КРАЩІ ІНДІЙСЬКІ ФІЛЬМИ, ЯКІ ДІЙСНО ВАРТІ ПЕРЕГЛЯДУ


Чорна любов/Kara Sevda
(2015-2017)

Картина розповість про сильну любов Ніхан і Кемаля. Вони закохуються з першого погляду, але здається, що їх любов неможлива. Вона з відомої багатої сім’ї, а він з родини перукаря. У Ніхан закоханий Емір Козджоуглу, син власника великої корпорації.

Турецькі серіали про кохання
Турецькі серіали про кохання

Й обставини складаються так, що Ніхан виходить заміж за Еміра. Кемаль, їде працювати на шахту, але в душі зберігає біль і хоче помститися Ніхан і її чоловікові. На шахті Кемаль показує себе з хорошого боку і заслуговує повагу власника однієї компанії. Він дає Кемалю акції й відправляє укласти один важливий договір в компанію Еміра.


Корольок – пташка співоча/Çalikusu 
(2013-2014)

У 6 років Феріде залишилася сиротою – спочатку померла її мати, а потім і батько, який був військовим офіцером. З цього моменту дівчинку виховувала тітка Бесіме, у якій було двоє своїх дітей Кямран і Неджміє.

Турецькі серіали про кохання
Турецькі серіали про кохання

Феріде не була схожа на розпещених і розбещених кузенів. У військовому середовищі, де вона раніше виховувалася, їй не прищепили світські манери. Тому вона була справжнім шибеником – кидала каміння, управлялася з рогаткою нарівні з хлопцями, любила лазити по деревах. За це їй дали прізвисько Чаликушу, що означає «пташка-корольок». Але нещасну сироту ніхто не лаяв, їй все відразу ж прощалося. Фільм розповість про тяжку долю і звичайно ж про щире кохання Феріде, адже це турецькі серіали про кохання!


Вишневий сезон/Kiraz Mevsimi 
(2014-2015)

Події турецького серіалу «Вишневий сезон» відбуваються в одному великому місті. Головною героїнею фільму стала красива й молода дівчина Ойкю. Вона ще з дитячих років була закохана в Мете. Вона всіляко приховувала свої почуття, тому юнак і не здогадувався про них.

Турецькі серіали про кохання
Турецькі серіали про кохання

Мете був закоханий у дівчину Шейму. Ситуація ускладнюється тим, що вона – близька подруга Ойкю. Наша героїня дуже переживає через своє нерозділене кохання. Але одного разу її життя серйозно змінилося, коли вона познайомилася з хлопцем на ім’я Айаз. Він працював разом з Мете. Саме ця зустріч і стала найбільш значущою в житті головної героїні. Айаз викликав сильну симпатію у Ойкю. Тільки тепер дівчина зрозуміла, що таке справжня любов. Її дитяча закоханість була просто захопленням. Про неї не варто сумувати. Айаз закохався в Ойкю. Тепер дівчина стала по-справжньому щасливою.


 В очікуванні сонця/Günesi Beklerken
(2013-2014)

Спокійне життя головних героїнь турецького серіалу про кохання «В очікуванні сонця» проходить в тихому і затишному містечку під назвою Гельязи, яке по своїй території більше схоже на село. Тут у Демет і Зейнеп є свій невеликий магазинчик, який практично не приносить доходу, але вимагає неймовірних витрат фізичних і моральних. Зейнеп уявляла, що все життя пройде в цьому безперспективному місці, але раптово від давньої подруги матері приходить несподіване запрошення.

Турецькі серіали про кохання
Турецькі серіали про кохання

Жале є шановним викладачем в престижному інституті Стамбула, і прийшов день, коли дівчина запропонувала подрузі з донькою переїхати до неї. Жале обіцяє всіляко допомагати недосвідченим провінціалка, поки дівчата не зможуть відшукати своє місце під сонцем у величезному і галасливому мегаполісі.

Після переїзду в Стамбул головні героїні зіткнуться з масою труднощів і перешкод, адже сучасне міське товариство з небажанням приймає до лав вихідців з віддалених селищ. Пройде величезна кількість часу, поки провінціалки доведуть іншим корисність і спроможність.


Повний місяць/Dolunay
(2017)

На самому початку перегляду серіалу «Повний місяць» нас знайомлять з Назли, молодою дівчиною, яка захоплюється кулінарією і всім, що з нею пов’язано. Вона щиро любить готувати і хоче присвятити цьому все своє життя. Однак без зв’язків у великому місті зробити це не так просто, як може здатися. Найбільше Назли приваблює японська кухня, яка в Туреччині сприймається як екзотична.

Турецькі серіали про кохання
Турецькі серіали про кохання

Головна героїня вступає до університету і розуміє, що їй потрібні гроші для того, щоб забезпечити себе всім необхідним. В майбутньому вона мріє відкрити свій власний ресторан, а поки їй належить познайомитися з ресторанним бізнесом в якості кухаря. Переглянувши ряд оголошень про прийом на роботу в місцеві кулінарні закладу, Назли не знаходить відповідного варіанту. Однак їй на очі потрапляє оголошення про пошук кухаря в будинок Феррита, впливового і заможного бізнесмена. Ця робота дозволяє їй поєднувати трудові обов’язки з навчанням, тому Назли проходить співбесіду. Незабаром вона отримує роботу, не підозрюючи, як це рішення сильно змінить її життя.


Кохання не розуміє слів/Ask Laftan Anlamaz
(2016-2017)

Турецький комедійно-мелодраматичний серіал, що розповідає історію чарівної і життєрадісною Хаят, дівчини зі звичайної сім’ї, яка має сильний і вольовий характер. Вона родом з невеликої північної області Гіресун, але завдяки своїй цілеспрямованості, старанню й наполегливості зуміла самостійно отримати гідну освіту та залишитися зі своїми подругами в Стамбулі, щоб знайти хорошу роботу й почати незалежне життя, про яке вона давно мріяла.

Турецькі серіали про кохання
Турецькі серіали про кохання

Після низки випадкових збігів, вона несподівано знайомиться з Муратом, холодним і розважливим бізнесменом, який очолює сімейний бізнес – велику текстильну корпорацію. Цей небагатослівний і суворий чоловік справляє на головну героїню не найприємніше враження, але за іронією долі незабаром вона влаштовується працювати саме в його компанію. І поступово її неймовірно суворий «бос» починає розкриватися перед своєю новою співробітницею з абсолютно невідомих раніше сторін, демонструючи так ретельно приховувані їм доброту та емоційність.


Жорстокий Стамбул/Zalim Istanbul
(2019)

На самому початку перегляду турецького серіалу «Жорстокий Стамбул» ми знайомимося з Недімом, який змушений нести важку ношу більшу частину свого життя. Ще в дитинстві він став інвалідом, але так і не зміг оговтатися від цього. Ситуація стала по-справжньому критичною в той момент, коли помер його батько. Однак батько перед смертю встиг домовитися зі своїм братом, що той буде допомагати Недіму.

Турецькі серіали про кохання
Турецькі серіали про кохання

Незабаром після цього Агах, брат батька Недіма, взяв на себе повну відповідальність за турботу про хлопця. З цього моменту він почав робити все, що йому під силу, щоб зробити життя свого племінника комфортним.

Тепер Агах сприймає Недіма як свою дитину. Але цих почуттів не розділяє його дружина. Вона не хоче бачити Недіма в своєму будинку, вважаючи конкурентом власного сина, який нещодавно повернувся з Америки після проходження навчання. Через це в будинку трапляються конфлікти.

Одного разу в будинку Агаха з’являється Сехер. Разом з ним приїжджають його дорослі діти. Об’єднавшись, вони починають працювати у величезному будинку Агаха. З моменту приїзду цих людей життя всіх мешканців особняка зміняться раз і назавжди.


Рання пташка/Erkenci Kus
(2018)

Санем, героїня серіалу «Рання пташка», ще з дитинства звикла вставати раніше за всіх і відкривати сімейну бакалію, поки її батько вранці бореться з гострими нападами астми. Вона завжди намагається зберігати оптимізм і веселий настрій. Її сестра, Лалі, що працює в модному видавничому домі, володіє зовсім іншим характером. Незважаючи на це, дівчата добре ладнають один з одним.

Турецькі серіали про кохання
Турецькі серіали про кохання

Дізнавшись про те, що у видавництві з’явилися нові вакансії, Санем намагається скористатися ситуацією і влаштуватися на роботу. І незабаром їй це вдається. Тут вона знайомиться з Джаном, одним із синів власника видавництва. Він любить свободу і вважає за краще проводити більшу частину свого часу за межами гамірного міста. Незважаючи на це, він легко зближується з Санем. Але в цей же самий час дівчина знайомиться з Емре, рідним братом Джана, який повністю відрізняється від нього не тільки характером, але і поглядами на життя. І тепер головній героїні належить якось виплутуватися зі сформованого любовного трикутника.


Кохання напрокат/Kiralik Ask
(2015-2016)

У центрі історії, розказаної авторами серіалу «Любов напрокат», знаходиться молодий і дуже амбіційний Омер. Намагаючись побудувати свою кар’єру, він робить грандіозні успіхи в модному бізнесі. Незважаючи на постійну завантаженість, Омер мріє про те, що рано чи пізно він зможе налагодити своє особисте життя і одружується на чарівній дівчині. Але все не так просто, як здається. Його родичі, переслідуючи виключно корисливі цілі, заради вигоди хочуть одружити Омера на дівчині, яка нещодавно повернулася з США, отримавши там вищу освіту.

Турецькі серіали про кохання
Турецькі серіали про кохання

Поговоривши з нею, головний герой розуміє, що у неї думки виключно про те, як вона буде проводити час на модних вечірках і блищати у вищому світі. Але подібне світське життя абсолютно не цікавить Омера. Та й затія йому не до душі. Випадково він знайомиться з Дефне, дівчиною, яка працює в кафе. Для того, щоб позбутися від своєї набридливої ​​нареченої, він цілує свою нову знайому на очах у тітки. Сподіваючись на розрив відносин, він і уявити не міг, що його тітонька вирішить скористатися ситуацією і підкупить Дефне для того, щоб використати у своїх цілях.


 Пані Фазілет і її доньки/Fazilet Hanim ve Kizlari
(2017-2018)

Представлений серіал є історією однієї сім’ї, яка раніше жила в бідності, але мріяла про багатство.

Турецькі серіали про кохання
Турецькі серіали про кохання

Глава сімейства Фазілет має двох дочок, і жінка вважає, що мрію про добробут для неї здійснять саме дівчатка. Звичайно, вона бажає дочкам тільки щастя, але ніхто не забороняє думати й про свою вигоду. Герої потрапляють в маєток Еймен, де їх може чекати щасливе майбутнє … Або маса проблем, пов’язаних з грошима. Пані Фазілет не розуміє, що, влізаючи в життя Хазан і Едже, вона все більше налаштовує дівчат проти себе, які й кроку ступити не можуть без схвалення з боку надмірно турботливою мами.

Залишити відповідь