Ви зараз переглядаєте КРАЩІ ІСТОРИЧНІ ФІЛЬМИ – ТОП-10 ІСТОРИЧНИХ ДРАМ
  • Категорія запису:Кіно

Історичне кіно завжди в пошані, це саме той жанр кіноіндустрії, який ніколи не втратить своєї актуальності. Історичні події, їх герої й наслідки їх дій впливали на хід нашої історії. Кращі історичні фільми оповідають про найбільш яскраві події людства. Сучасні технології дозволяють знімати захопливі картини воїн, показувати знаменитих царів і середньовічні замки, відтворити у фільмі всі історично значимі події в подробицях.

Читайте також ПРИГОДНИЦЬКІ ФІЛЬМИ – ТОП-10 ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Кращі історичні фільми

Дивитися ці фільми – справжнє задоволення, що дозволяє зануритися у світ далекого минулого. Тому для любителів зануритися в минуле ми зібрали топ-10 історичних драм, які змусять багато про що задуматися.

Олександр (Alexander) 2004

Кращі історичні фільми. Олександр

Багатьом людям знайоме це ім’я. Кожен сприймав його по-своєму. Хтось бачив в цьому легендарному персонажі дуже освічену й мудру людину, а ще талановитого воїна. Він весь був переповнений амбіціями й мужністю.

Олександр повів власне військо на бій з безстрашними персами. Були люди, які бачили в цій людині, що увійшла в історію на багато століть, того, хто намагався знищити рідного батька, повалити його. Вороги головного героя боялися зустрічі з ним. Адже він не обіцяв нічого доброго для тих, у кому Олександр бачив небезпеку.

Єлизавета (Elizabeth) 1998

Кращі історичні фільми. Єлизавета

Середньовічна Англія, події переносять нас в 1554 рік. Королева Марія, пристрасна католичка, найстарша дочка Генріха восьмого померла. Наступницею повинна стати зовсім ще юна Єлизавета.

Безтурботне життя закінчилося. Тепер вона повинна вести боротьбу за єдність Англії. Занадто багато хто хоче заволодіти її землями, і Франція, і Іспанія, і Італія. Незважаючи на молодість, Єлизавета зробила для Англії дуже багато. Вона виявилася здатною на найбільш неординарні вчинки, не дарма її до сих пір вважають найбільшою королевою.

Хоробре серце (Braveheart) 1995

Кращі історичні фільми. Хоробре серце

Вільям Воллес є справжньою історичною особистістю й національним шотландським героєм. Він залишився без дружини та близьких і сміливо боровся проти завойовників заради звільнення своєї землі, яка була поневолена й страждала від вчиненого беззаконня. Він очолив людей, які страждають від англійського гніту, вселив у них впевненість у перемозі й дав можливість брати участь в боротьбі за свободу та безпечне життя своїх близьких.

У нього не залишилося нічого дорогого й тому він не шкодував себе та кидався на ворогів, показуючи приклад іншим воїнам . Йому доводиться переступити через інтриги, пережити зраду, пройти крізь змови й досягти своєї мети. Адже він відрізняється благородством та хоробрістю.

Піаніст (The Pianist) 2002

Кращі історичні фільми. Піаніст

Життя для євреїв погіршується, нацистські власті позбавляють їх роботи й власного бізнесу, змушують носити відмітні знаки – синю пов’язку із Зіркою Давида. І це було лише початком, толерантне вторгнення і принципове расове розділення прийняло нові жахливі сторони.

Люди почали усвідомлювати, що все ще попереду. Уже до листопада сорокового року, Шпільман і його сім’я змушені з’їхати зі свого будинку й розміститися в переповненому Варшавському гетто, з жахливими умовами. Люди голодують, жорстокі охоронці не вважають полонених за людей і з легкістю залишають гнити трупи на вулиці, а піаністу ще тільки належить побачити весь жах війни.

Врятувати рядового Райана (Saving Private Ryan) 1998

Кращі історичні фільми. Врятувати рядового Райана

Культова військова драма, знята Стівеном Спілбергом, описує події, які сталися під час Нормандської операції. Ця операція стала найбільшою десантною операцією за весь час Другої світової війни та в історії в загальному. Завдяки їй союзним військам вдалося звільнити окупований Париж, і почати широкомасштабний наступ на французько-німецькому кордоні.

Хоч поставлені цілі були й досягнуті, операція була погано спланована, в результаті чого загинуло дуже багато солдатів. Справжньою трагедією обернулася ця війна для сім’ї Райан: двоє синів загинули під час Нормандської операції, а третій в запеклих боях в Тихоокеанському регіоні. Дізнавшись про це, генерал Джордж Маршалл віддає наказ знайти четвертого з братів, і повернути його додому живим.

Марія-Антуанетта (Marie Antoinette), 2006

Кращі історичні фільми. Марія-Антуанетта

Марія-Антуанетта залишилася в пам’яті, як австрійська ерцгерцогиня і королева Франції, яка досі вражає перипетіями своєї сумнозвісної долі. Народившись в Австрії в імператорському палаці, дівчинка не знала ніяких темних сторін існування, отримуючи від життя все, що було необхідно.

Навіть в любовній частини її долі Марії-Антуанетти дісталося просто завидне положення: стати дружиною французького короля Людовика XVI і все безхмарне життя тривало, але вже в Версалі. На той момент ніхто не міг собі навіть уявити, чим може закінчитися цей шлюбний союз з королем для жінки, що стала однією з жертв Великої революції у Франції.

Як боягузливий Роберт Форд вбив Джесі Джеймса (The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford), 2007

Кращі історичні фільми. Як боягузливий Роберт Форд вбив Джесі Джеймса

Історія, заснована на однойменному романі письменника Рона Хансена, повідає про кримінальне життя Роберта Форда – члена банди Джессі Джеймса, легендарного американського злочинця.

Довгий час Роберт вважав себе справжнім шанувальником таланту знаменитого гангстера, але ставши членом угруповання, наближеним до боса, він переконався у великій кількості пороків, садизмі й жорстокості, які стали невід’ємною частиною життя Джессі. Зрозумівши, що справжнє обличчя Джеймса не відповідає його газетному образу, Форд вирішується на відчайдушний крок, який призведе до трагічних наслідків.

Останній самурай (The Last Samurai),2003

Кращі історичні фільми. Останній самурай

Дія картини розгортаються в кінці XIX століття. Японія переживає великі зміни, після того як імператор, здобувши перемогу в громадянській війні проти сьогуна, починає проводити великомасштабні реформи, а саме відкриває кордони для іноземців, намагаючись тим самим наздогнати західні країни в розвитку.

Головному герою фільму, відставному капітану Нейтану Олгрену пропонують вирушити до Японії, щоб тренувати імператорську армію. На цьому наполягав сам імператор, бо був захоплений написаною Олгреном книгою про війну з індіанцями. Недовго думаючи, він погоджується, навіть не підозрюючи, що незабаром перебування в Японії стане для нього набагато більше, ніж роботою.

Царство небесне (Kingdom of Heaven), 2005

Кращі історичні фільми. Царство небесне

Дія фільму починається в 1184 році. Коваль Белліан пережив відразу дві трагедія: спочатку помер його син, а після цього самогубство вчинила його дружина. Священик вмовляє Белліана відправитися до Єрусалиму для замолювання страшного гріха дружини, але побачивши на служителі Бога прикрасу померлої дружини, головний герой не стримує себе і вбиває священнослужителя. Тому він відразу ж приєднується до загону хрестоносців, який очолює його батько барон Готфрід, який раніше пропонував разом з ним поїхати в найбільший релігійний центр.

За ним мчать французи, які хочуть зробити судовий процес за вбивство. Але хрестоносці стають в бій з французькими солдатами, де поранення отримує Готфрід, що незабаром приведе до загибелі останнього. До смерті лідер загону приведе своїх підлеглих до Мессіні, яка знаходиться на Сицилії, звідки паломники відпливають на Близький Схід. Белліан встигає отримати від батька статус лицаря і барона. На цьому пригоди Белліана тільки починаються, оскільки в дорозі на Єрусалим корабель тоне, і він – єдиний, хто вижив. І що тепер Белліану робити посеред пустелі, куди його винесло морем?

Король говорить! (The King’s Speech), 2010

Кращі історичні фільми. Король говорить!

Дія картини розгортається в першій половині XX століття у Великобританії. У центрі сюжету герцог Йоркський Альберт. У нього є всі передумови стати майбутнім королем, проте один неприємний момент псує всю картину: кожен раз, як Альберту доводиться виступати на публіці, він починає мимоволі дуже сильно заїкатися. Він звертався вже до кращих фахівців, проте так і не зміг позбутися дефекту мови.

Одного разу його дружина Єлизавета пропонує чоловікові звернутися до австралійського фахівця Лайонелу Балці, який не має медичної освіти, чиї методи хоч і суперечливі, однак дають результат. Після кількох сеансів Альберт починає робити великі успіхи, і його недуга починає відступати. 20 січня 1936 року його проголошують королем Георгом VI, а Лог ще протягом довгих років допомагає монарху боротися із заїканням.

Залишити відповідь